Koniec! Legia wygrała 2:1 z Odrą Opole w pierwszym sparingu!
    Rzut wolny dla Legii, przy piłce Strzałek
  • 88'
    Potężne uderzenie Adkonisa z dystansu, piłka przeleciała nieco obok bramki
  • 86'
    Szansa dla Odry, doszło do dośrodkowania i główkowania, piłka minęła Kikolskiego, a Jędrzejczyk wybił ją z linii bramkowej
  • 82'
    Majchrzak odebrał piłkę, zagrał do Baku, ten znakomicie podał do Urbańskiego, ale Baku był na spalonym
  • 80'
    Dobre zagranie Karolaka w pole karne do Majchrzaka, ale Burta na posterunku
  • 78'
    Zmiany w Legii. Szczepaniak wszedł na lewe wahadło, Baku przeszedł do ataku, Adkonis zmienił Luquinhasa, a Majchrzak wszedł za Pekharta, z boiska zszedł też Nsame
  • 77'
    Szczepaniak trafił w boczną siatkę
  • 76'
    Ładna akcja Legii, Strzałek zagrał do Chodyny, ten odegrał do "Strzały", który próbował uderzać piętą, ale trafił w obrońcę
  • 74'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 72'
    Chodyna dograł w pole karne, ale do piłki nie doszedł żaden z legionistów
  • 71'
    Pekhart faulował Burtę przy stałym fragmencie
  • 70'
    Strzałek do Nsame, ten próbował dogrywać do Pekharta, ale został zablokowany
  • 70'
    Baku minimalnie za plecy zagrał do Luquinhasa
  • 68'
    Jakość piłkarzy Legii z czasem zaczęła robić różnicę
  • 66'
    Ładna akcja Luquinhasa, który podprowadził piłkę, zagrał do Baku, po chwili otrzymał od niego podanie i umieścił piłkę w siatce z 11. metra. Jest 2:1 dla Legii!
  • 65'
    Urbański zagrał do Nsame, jego pierwszy strzał został zablokowany, a potem wycofał do Baku i on też został zablokowany
  • 63'
    Chodyna do Strzałka, ten zrobił kółeczko i odegrał do nowego zawodnika Legii, potem Pekhart uderzył z półobrotu z lewej nogi, tuż przy dalszym słupku
  • 62'
    Jędrzejczyk popędził z futbolówką do linii końcowej, oddał ją do Strzałka, ten znowu zagrał do "Jędzy", który dogrywał do Pekharta, obrońcy wybili piłkę na 11. metr, a Baku z pierwszej piłki umieścił ją w siatce. Jest 1:1!
  • 61'
    1:1! Baku!
  • 60'
    Kikolski udanie interweniował
  • 58'
    Strzałek krótko rozegrał rzut rożny, ale Odra wyszła z opresji
  • 58'
    Rzut rożny dla Legii, przy piłce Strzałek
  • 58'
    Skład Odry w drugiej połowie: Burta - Szrek, Waliś, Kędziora, Wollny - Niziołek, testowany, Osipiak - Banaszewski, testowany, testowany
  • 56'
    O ile w pierwszej połowie Legia była blisko strzelenia gola, to po przerwie gra się wyrównała
  • 55'
    Baku dośrodkował w pole karne, ale ostatecznie piłka padła łupem obrońców
  • 54'
    Odra miała korner, ale Legia wyszła z opresji, Pekhart i Nsame wygrali pojedynki główkowe
  • 54'
    Karolak bardzo dobrze interweniował przy rzucie wolnym Odry, ale po chwili I-ligowiec wywalczył korner
  • 52'
    Luquinhas rozegrał piłkę z Baku, po chwili Nsame płasko uderzył, ale Burta złapał piłkę
  • 52'
    Dobra akcja Baku
  • 50'
    Skład Legii: Kikolski – Leszczyński, Jędrzejczyk, Karolak – Chodyna, Strzałek, Luquinhas, Baku – Urbański – Nsame, Pekhart
  • 50'
    Karolak dośrodkował z lewej flanki w pole karne, do Pekharta, który został uprzedzony przez rywala
  • 49'
    Leszczyński do Chodyna, ten do Strzałka, który rozegrał z Karolakiem
  • 48'
    Kontra Odry, po chwili Kikolski złapał strzał, w dodatku rywal był na spalonym
  • 47'
    Dwie akcje Legii, ale bez większego zagrożenia
  • 46'
    Gramy!
  • 45+2'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z Odrą
  • 45+1'
    Elitim uporał się z dwoma rywalami, ale uderzył nad poprzeczką
  • 45'
    Żółta kartka dla Elitima, który sfaulował zawodnika wychodzącego z groźną akcją
  • 45'
    Kapustka zagrał w pole karne, gdzie zagrożenie oddalili Kamiński i Piroch
  • 44'
    Spychała znowu dobrze interweniował w defensywie
  • 43'
    Ofiarna interwencja Goncalvesa, który przeciął podanie, piłka w posiadaniu Legii
  • 42'
    Tempo gry Legii trochę opadło, pod koniec pierwszej połowy pojawiło się trochę niedokładności
  • 41'
    Testowany zawodnik Odry zbiegł z prawej strony do środka, przełożył piłkę na lewą nogę, ale uderzył wprost w Kobylaka
  • 39'
    Kapustka niedokładnie zagrywał do Pekharta
  • 39'
    Jeden z zawodników testowanych Odry upadł na murawę po kontakcie z Wszołkiem, który odważnie wyskoczył w powietrze
  • 37'
    Kapuadi zagrał w pole karne do Pekharta, a obrońca Odry, Piroch, był blisko gola samobójczego. Legia miała rzut rożny, ale nie doszło do zagrożenia
  • 36'
    Chaotyczny i nieskuteczny jest Gual, miał kilka sytuacji, pewnie sam może mieć do siebie pretensje, że nie oddał przynajmniej 2-3 celnych strzałów więcej
  • 34'
    Morishita zagrał w pole do Guala, który uderzył bez przyjęcia, ale obok bramki
  • 34'
    Spychała powstrzymał Morishitę
  • 31'
    1:0 dla Odry. Akcja lewą stroną, dośrodkowanie w pole karne i niepilnowany zawodnik z bliska wpakował piłkę do siatki
  • 29'
    W drugiej połowie zagrają m.in. Kikolski, Jędrzejczyk, Baku, Nsame, Luquinhas, Urbański, Karolak, Adkonis, Chodyna, Strzałek
  • 27'
  • 26'
    Legia utrzymuje się przy piłce w środku pola, wymienia kolejne podania, po chwili doszło do faulu Guala
  • 26'
    Pankov dokładnie rozgrywa piłkę, posłał celny 30-metrowy przerzut do Morishity
  • 25'
    Próba zagrania do Morishity na wolne pole, ale Japończyk faulował Spychałę
  • 25'
    Na trybunach jest m.in. Dariusz Mioduski, który ogląda mecz w towarzystwie Jacka Zielińskiego. Spotkanie z bliska obserwują też Burch, Augustyniak czy Celhaka
  • 23'
    Trener Feio cały czas podpowiada, pokrzykuje, instruuje, żyje meczem, gestykuluje, daje wskazówki
  • 21'
    Odra miała rzut wolny, ale Nowak nie zdołał otrzymać piłki w boisku
  • 20'
    Odra spokojnie konstruuje akcje, obrońcy wymieniają się podaniami, Legia pressuje
  • 19'
    Elitim uderzył z rzutu wolnego nad murem, ale Haluch popisał się dobrą interwencją
  • 19'
    Spychała wybił piłkę spod nóg Kapustki, ale wcześniej doszło do faulu na Gualu. Będzie rzut wolny dla Legii, 30 metrów do bramki
  • 18'
    Piłka trafiła do Kapustki po lewej stronie pola karnego, ale Purzycki poradził sobie z pomocnikiem Legii
  • 17'
    Goncalves, jak na razie, nie traci piłek, dużo rozgrywa
  • 17'
    Rzut wolny dla Odry, z prawej strony, doszło do strzału, ale nie dość, że był spalony, to Kobylak pewnie złapał piłkę
  • 16'
    Goncalves rozgrywał z Elitimem, po chwili dobrą akcję miał Gual, który uderzył trochę niecelnie zza pola karnego
  • 14'
    Spychała upadł w polu karnym po kontakcie z Kapuadim, ale sędzia nakazał grać dalej
  • 12'
    Odra była w posiadaniu, ale Kramer dobrze powalczył o piłkę, Legia wyszła z kontrą, Morishita dośrodkował w pole karne, do Guala, który główkował z 6. metra w poprzeczkę
  • 11'
    Dośrodkowanie Odry z wolnego na dalszy słupek, ale Pankov wygrał pojedynek główkowy, miał pewną interwencję
  • 11'
    Rzut wolny, tuż przy linii bocznej, dla Odry
  • 10'
    Gual przełożył jednego rywala, zatrzymał się na drugim
  • 10'
    Ziółkowski wygrał pojedynek w defensywie, Legia przy piłce
  • 9'
    Faul w ataku Kramera
  • 9'
    Pankov dośrodkował w pole karne, ale Haluch wyłapał piłkę
  • 8'
    Wszołek w pole karne do Elitim, ten do Morishita, który próbował zagrać do Guala, ale Odra wyszła z opresji
  • 8'
    Legia agresywnie atakuje pressingiem, gdy Odra ma piłkę
  • 7'
    Elitim dośrodkował w pole karne na dalszy słupek, w kierunku Guala, ale połapali się w tym obrońcy Odry. Po chwili znowu doszło do centry, a potem Wszołek nieznacznie niecelnie uderzył z 15. metra na dalszy słupek
  • 6'
    Kapustka odebrał piłkę na 40. metrze, po chwili Elitim był faulowany przed polem karnym, będzie rzut wolny dla Legii, z prawej strony
  • 5'
    Odra wymienia podania, mimo że Legia wysoko pressuje
  • 4'
    Odra w posiadaniu piłki, po chwili udaną interwencją w defensywie popisał się Pankov
  • 4'
    Dalekie podanie w pole karne Legii, ale Kapuadi wygrał pojedynek główkowy
  • 3'
    Kapustka do Morishity, ale Spychała zatrzymał Japończyka, w dodatku był faulowany przez zawodnika Legii
  • 3'
    Kapitanem Legii jest grający na prawym wahadle Paweł Wszołek
  • 2'
    Kobylak rozpoczął akcję Legii krótkim podaniem
  • 1'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę, szuka wolnej przestrzeni
  • 1'
    Gramy!
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z Odrą: Kobylak – Pankov, Ziółkowski, Kapuadi – Wszołek, Elitim, Goncalves, Kapustka, Morishita – Gual, Kramer
  • Witamy! Legia wraca do gry! Stołeczna drużyna zmierzy się w LTC z I-ligową Odrą Opole w pierwszym sparingu przygotowującym do sezonu 2024/2025. Początek meczu towarzyskiego już o godz. 13:00
Legia WarszawaOdra Opole
30'

30' Zawodnik testowany

39'

39' Józef Burta za Artur Haluch

46'

46' Marco Wollny za Mateusz Spychała

46' Patryk Waliś za Jiri Piroch

46' Łukasz Kędziora za Mateusz Kamiński

46' Maksymilian Banaszewski za Konrad Nowak

46' Rafał Niziołek za Adrian Purzycki

46' Michał Osipiak za Jordan Dominguez

60'

60' Marcel Sługa za Zawodnik testowany

60' Michal Klec za Zawodnik testowany II

60' Paweł Krysiak za Jakub Szrek

61'
66'
70'

70' Kacper Buniak za Michał Osipiak

75'

75' Paweł Mróz za Patryk Waliś

75' Adrian Łyszczarz za Rafał Niziołek

75' Jan Dębski za Michal Klec

75' Jean Franco Sarmiento za Marcel Sługa

75' Oskar Zawada za Maksymilian Banaszewski

77' Jordan Majchrzak za Tomas Pekhart

77' Mateusz Szczepaniak za Jean-Pierre Nsame

77' Jakub Adkonis za Luquinhas