80'
  • 90+1'
    Koniec. Legia zremisowała 1:1 z Rapidem
  • 90+1'
    Josue prostopadle do Kuna, ten wbiegł w pole karne, ale został zablokowany po strzale z lewej strony "szesnastki"
  • 88'
    Augustyniak mocno dograł sprzed linii końcowej w pole karne Rapidu, ale Austriacy wyszli z opresji
  • 87'
    Legia w posiadaniu w środku pola
  • 84'
    Ładna ruleta Urbańskiego w środku pola, po chwili Josue dogrywał z prawej strony boiska w pole karne, ale piłka wybita
  • 84'
    Legia w posiadaniu na własnej połowie
  • 83'
    Augustyniak ucierpiał w jednym ze starć, ale może grać dalej
  • 80'
    Rejczyk i Kapuadi schodzą, wchodzą Ziółkowski i Urbański
  • 77'
    1:1! Josue wykorzystał rzut karny!
  • 77'
    Dias pobiegł prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne, gdzie doszło do zagrania piłki ręką przez Aleksą Pejicia. Będzie karny dla Legii, wywalczony przez Rosołka
  • 76'
    Legia spokojnie buduje grę
  • 75'
    Rzut wolny dla Legii, dośrodkowanie Josue na dalszy słupek, do Kuna, ale Rapid wyszedł z opresji
  • 74'
    Legia w ataku pozycyjnym
  • 73'
    Korner dla Legii, krótko rozegrany, po chwili Rapid wybił piłkę po dośrodkowaniu Josue z lewej flanki
  • 73'
    Kun zablokowany przez Kasanwirjo po dośrodkowaniu z lewej flanki
  • 71'
    Faul Kramera w środku pola
  • 70'
    Marc Gual
  • 70'
    Ryoya Morishita
  • 70'
    Radovan Pankov
  • 66'
    Grull nieznacznie się pomylił po rajdzie i strzale na dalszy słupek
  • 65'
    Strata Legii w środku pola, Rapid ruszył z kontrą, po chwili Burgstaller uderzył z 18. metra, piłka odbiła się od Jędrzejczyka i przelobowała Tobiasza. Bramkarz musnął futbolówkę,. ale ta i tak wpadła do siatki
  • 63'
    1:0 dla Rapidu. Burgstaller
  • 62'
    Kapustka, Muci i Morishita schodzą z boiska. W ich miejsce weszli Filip Rejczyk, Gil Dias i Blaz Kramer
  • 61'
    Grull bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, nieznacznie się pomylił
  • 60'
    Grull próbował prostopadle podać w pole karne i został sfaulowany na 20. metrze od bramki Legii. Rzut wolny
  • 60'
    Burch zablokował strzał Langa
  • 59'
    Rapid ma piłkę w środku pola
  • 58'
    Strata Kapustki, Grull zagrał wzdłuż pola karnego, ale Burch przejął piłkę
  • 58'
    Morishita, który gra teraz na prawym wahadle, dośrodkował z prawej strony na dalszy słupek, gdzie Kapustka główkował, a bramkarz Rapidu złapał piłkę
  • 55'
  • 54'
    Muci wbiegł w pole karne, ale wycofał nie w tempo do Kuna, który nie dopadł do piłki
  • 53'
  • 52'
    Morishita wybił piłkę po dośrodkowaniu Rapidu z rzutu wolnego, rywal oddał jeszcze strzał z dystansu, ale bardzo niecelny
  • 50'
    Spokojny początek drugiej połowy
  • 47'
    Skład Legii: Tobiasz - Burch, Jędrzejczyk, Kapuadi - Morishita, Augustyniak, Kapustka, Kun - Josue, Rosołek, Muci
  • 47'
  • 46'
    Gramy!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 0:0 z Rapidem Wiedeń
  • 45+1'
    Grull płasko zagrał z lewego skrzydła na 5. metr, ale Tobiasz pewnie złapał piłkę
  • 45'
    Rapid krótko rozegrał rzut wolny, po chwili Grull dośrodkował sprzed linii końcowej, piłka odbiła się od Morishity i została wyłapana przez Tobiasza
  • 44'
    Elitim zablokował płaskie dośrodkowanie z prawej flanki, Rapid ma korner
  • 43'
    Pankov podprowadził piłkę i dośrodkował na środek pola karnego, do Pekharta, ale zagranie zostało przecięte, w dodatku Czech był na spalonym
  • 43'
    Legioniści dobrze utrzymali się przy piłce pod presją Rapidu na połowie "Wojskowych"
  • 41'
    Rapid wyszedł spod pressingu Legii, zabrał się do kontry, po chwili Tobiasz wyłapał dośrodkowanie Grgicia z lewej strony boiska
  • 40'
    Rajd Morishity, który minął dwóch rywali, został sfaulowany przez trzeciego, przy zejściu do środka boiska
  • 38'
    Rapid znowu w ataku pozycyjnym
  • 37'
    Morishita przeciął dośrodkowanie w boczny sektor boiska, zgrywając piłkę do Tobiasza
  • 37'
    Rapid buduje atak pozycyjny
  • 36'
    Niedokładny przerzut Pankova do Wszołka, aut dla Austriaków
  • 36'
  • 35'
    Grull zablokowany po strzale ze środka pola karnego
  • 35'
    Kerschbaum miękko zagrał na lewą stronę pola karnego, ale Morishita przeciął centrę
  • 33'
    Muci dobrze zgrał z tzw. pierwszej piłki do Guala, ten prostopadle, lecz trochę niedokładnie zagrał do Wszołka
  • 33'
    Ribeiro nabił rywala i wywalczył aut na połowie Legii
  • 32'
    Odbiór Rapidu na wysokości koła środkowego, ale Legia wyszła z opresji i zatrzymała kontrę
  • 31'
    Legia spokojnie buduje grę od tyłu
  • 31'
    Grull dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, doszło do strzału, ale niecelnego
  • 31'
    Rzut wolny dla Rapidu, do bramki 35 metrów
  • 30'
    Wszołek zagrał do Guala, ten podał w pole karne do Pekharta, ale Querfeld upilnował Czecha, piłkę ostatecznie złapał Hedl
  • 29'
    Ribeiro popędził lewą stroną, Legia w ataku pozycyjnym
  • 29'
    Pankov dobrze zatrzymał Grulla na 16. metrze od bramki Legii
  • 28'
    Gual próbował wygrać walkę o pozycję w polu karnym, ale znowu uprzedził go Hedl
  • 28'
    Mocny strzał Muciego z 18. metra, bliżej lewej strony. Piłka przeleciała nieco nad poprzeczką
  • 27'
    Hedl uprzedził Guala, który otrzymał prostopadłe podanie w pole karne od Wszołka
  • 26'
  • 25'
    Faul Pankova, który podszedł do wysokiego pressingu na połowie Rapidu
  • 25'
    Przerzut Morishity na prawe skrzydło, do Wszołka, ale ten nie zdołał utrzymać piłki w boisku
  • 24'
    Legia wymienia się podaniami w środku pola
  • 24'
    Elitim dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, piłka wybita, gra przerwana, gdyż na boisku leżał Kerschbaum
  • 23'
    Elitim bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, ale trafił w mur, konkretnie w Grulla. Legia ma jeszcze korner
  • 22'
    Gual dobrze wycofał do Elitima, ale ten niedokładnie dogrywał z 18. metra. Po chwili Gual sprytnie wywalczył rzut wolny dla Legii, na 22. metrze od bramki Rapidu
  • 22'
    Odbiór Kapustki w środku pola, Legia zabrała się do kontry, który dość szybko przeszedł w atak pozycyjny
  • 21'
    Auer krótko rozegrał rzut rożny, po chwili dośrodkował w pole karne, ale gra została przerwana, gdyż Elitim był faulowany
  • 21'
    Auer dobrze popędził lewą stroną, zagrał wzdłuż boiska, do Seidla, ten podał w pole karne do Burgstallera, który mocno uderzył pod poprzeczkę, ale Tobiasz udanie interweniował
  • 19'
    Odbiór Morishity, który po chwili stracił piłkę pod presją w środku pola
  • 19'
    Tobiasz wyszedł z własnego pola karnego i wybił piłkę, uprzedzając Burgstallera, który czyhał na prostopadłe podanie
  • 18'
    Rapid przy piłce na własnej połowie
  • 17'
    Lang bardzo niedokładnie zagrywał z prawej na lewą stronę, do Grulla
  • 17'
    Legioniści uporali się z zamieszaniem na 16. metrze od własnej bramki
  • 16'
    Kapustka krótko rozegrał rzut rożny, po chwili dośrodkował z lewej flanki, ale Austriacy wybili piłkę
  • 16'
    Morishita prostopadle podał w kierunku Muciego, Legia ma korner
  • 15'
    Dalsze podanie Tobiasza na prawą stronę, do Wszołka, który niedokładnie wycofał do Kapustki
  • 15'
    Morishita wygrał pojedynek na boku boiska, ale nikt nie zamknął jego dośrodkowania z lewej flanki w pole karne
  • 13'
    Legia przy piłce w środku pola
  • 13'
    Gual prostopadle podał z tzw. pierwszej piłki, ale Wszołek został uprzedzony na prawym skrzydle przez rywala
  • 12'
    Kapustka sfaulowany na własnej połowie przez Grgicia
  • 11'
    Legioniści wymieniają się podaniami w linii obrony
  • 11'
    Przerzut Elitima na lewą stronę, Legia spokojnie konstruuje kolejną akcję
  • 11'
    Hedl opuścił pole karne Rapidu i wybił piłkę na aut, uprzedzając rozpędzonego Muciego
  • 10'
    Legia buduje akcję od tyłu
  • 10'
    Grull dopadł do piłki przed "szesnastką", ale niedokładnie uderzył z 18. metra
  • 9'
    Grgic uderzył zza pola karnego, ale troszkę niecelnie
  • 7'
    Spore zamieszanie w polu karnym Rapidu. Najpierw Ribeiro przeciął płaskie dośrodkowanie, potem doszło do zablokowania strzału
  • 7'
    Austriacy spokojnie wymieniają się podaniami w ataku pozycyjnym
  • 6'
    Wszołek zablokował prostopadłe podanie na połowie Rapidu, który ma aut
  • 5'
  • 4'
    Pankov wywalczył aut, nabijając przeciwnika w bocznym sektorze boiska
  • 4'
    Elitim dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, nie doszło do strzału, piłka wybita. Rapid wyszedł z kontrą, lecz Tobiasz wybił futbolówkę na aut
  • 3'
    Wszołek prostopadle podał do Guala, ale jego dośrodkowanie z prawej flanki zostało zablokowane. Korner dla Legii
  • 3'
  • 2'
    Pankov był naciskany, ale zdołał opanować sytuację pod presją rywali
  • 2'
    Austriacy budują grę od tyłu, Legia stara się naciskać
  • 1'
    Wysoki pressing Legii, ale Rapid wyszedł z opresji
  • 1'
    Za mocne podanie Pankova do Guala na prawej stronie boiska
  • 1'
    Gramy!
  • Kapitanem Legii jest dziś Bartosz Kapustka
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • Skład Legii na mecz z Rapidem: Tobiasz – Pankov, Kapuadi, Ribeiro – Wszołek, Elitim, Kapustka, Morishita – Gual, Pekhart, Muci
  • Zdobył 50 trofeów, ale w XXI wieku – zaledwie dwa. Jest prowadzony przez byłego szkoleniowca 1.FC Nuernberg, który pracował w "jedynce" RB Lipsk jako asystent obecnych selekcjonerów reprezentacji Austrii oraz Niemiec. Zapraszamy na sylwetkę Rapidu Wiedeń, sparingpartnera Legii. TUTAJ
  • Witamy! O godz. 15:00 czasu polskiego Legia zagra sparing z austriackim Rapidem Wiedeń!