Koniec meczu. Legia wygrała 2:1 z Widzewem w ostatnim sparingu
    Augustyniak uderzył w mur, bramkarz obronił jeszcze po rykoszecie
    Majchrzak sfaulowany na 35. metrze, rzut wolny dla Legii
  • 130'
    Karolak dobrze zablokował strzał Krajewskiego
  • 129'
    Adkonis zagrywał do Majchrzaka, ale piłkę zdołał przeciąć rywal. Futbolówkę przejął Szczepaniak, wbiegł w pole karne, ale zakiwał się i stracił
  • 127'
    Hajrizi był opatrywany przez lekarzy
  • 125'
    Sporo strat z obu stron
  • 124'
    Andrzejkiewicz za Sypka
  • 122'
    Adkonis dograł z rożnego. Po chwili Morishita podał w pole karne, w kierunku bramki, Augustyniak był blisko przecięcia toru lotu futbolówki. Gdyby to zrobił, to pewnie piłka wylądowałaby w siatce, ale ostatecznie znalazła się w rękach bramkarza
  • 120'
    Szczepaniak dostał piłkę przed polem karnym, ale został zablokowany, Legia ma kolejny korner
  • 119'
    Rożny dla Legii
  • 117'
    Chodyna dograł w pole karne, Rosołek strzelił bez przyjęcia, ale obok bramki
  • 116'
    Rzut wolny z boku boiska, Adkonis dograł do Augustyniaka, ale troszeczkę za wysoko
  • 116'
    Szczepaniak dobrze wygląda na tle kolegów, wyróżnia się dynamiką
  • 116'
    Szczepaniak podał do Majchrzaka, który zwlekał z oddaniem strzału i został zatrzymany wślizgiem przez Silvę
  • 114'
    Jędrasik, Kisiel i Grączewski na trybunach
  • 113'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 112'
    Piłkarze Widzewa grają ostro
  • 112'
    Legia spokojnie rozgrywa w defensywie
  • 112'
    Widzew miał kontrę, ale nie doszło do celnego strzału
  • 110'
    Mozie próbował dograć do Majchrzaka, ale połapali się rywale
  • 108'
    Zmiany w Widzewie. Diliberto za Kerka, Nunes za Gonga
  • 107'
    Szczepaniak minął dwóch rywali, podał do Moziego, ale ten został uprzedzony przez Grzejszczaka
  • 107'
    Rożny dla Widzewa, dośrodkowanie z prawej strony, poszybował Mendes-Dudziński, nie sięgnął piłki, ale chwilę później pewnie ją złapał przy drugiej centrze
  • 106'
    Morishita wstał z boiska po wcześniejszej akcji
  • 108'
    Augustyniak przekazuje wskazówki Moziemu
  • 106'
    Morishita na lewej stronie, ale zderzył się ze ścianą, czyli z Krajewskim
  • 104'
    Kerk trafił z rzutu wolnego w mur
  • 102'
    Majchrzak odebrał piłkę Shehu
  • 100'
    Chodyna przed pole karne do Moziego, ten zagrał do Szczepaniaka na 16. metr, ten uderzył technicznie z tzw. pierwszej piłki, trafiając w spojenie!
  • 98'
    Chodyna do Rosołka, ten uprzedzony przez Krzywańskiego
  • 98'
    Hajziri brzydko popchnął bez piłki Majchrzaka, nie ma żółtej kartki
  • 96'
    Próba akcji Widzewa, dośrodkowanie z lewej strony, Morishita wybił na rożny
  • 95'
    Na trybunach są Dariusz Mioduski i Jacek Zieliński, a także piłkarze rezerw, czyli Patryk Konik, Julien Tadrowski, Mateusz Możdżeń i Michał Kucharczyk
  • 92'
    Majchrzak do Adkonisa, ten zdołał odegrać do Szczepaniaka, który uderzył z prawej nogi, na dalszy słupek, ale obronił Krzywański
  • 91'
    Majchrzak za Guala, Mozie za Strzałka, Adkonis za Goncalvesa, Karolak za Kapuadiego
  • 91'
    Zaczynamy trzecią tercję!
  • 90+1'
    Koniec drugiej tercji, Legia prowadzi 2:1 z Widzewem
  • 90'
    Morishita skasował akcję
  • 88'
    Morishita dogrywał w pole karne, ale zrobił to niedokładnie
  • 87'
    Goncalves zagrał do wbiegającego Guala, ale połapał się Hajziri
  • 83'
    2:1 dla Legii. Wrzut z autu, rozegrana piłka, dogranie Chodyny i Kapuadi strzelił gola nogą, pokonując Gikiewicza z 9 metrów
  • 79'
    Szczepaniak z głębi pola do Morisihty, ale Hajziri dał sobie radę
  • 78'
    Kerk bardzo niedokładnie uderzał z rzutu wolnego
  • 77'
    Legia miała 3-4 wyborne sytuacje w ostatnich minutach, ale brakuje skuteczności
  • 76'
    Zakotłowało się w polu karnym Legii, ale skończyło się na niecelnym uderzeniu
  • 75'
    Gra wznowiona. Chodyna zmienił Wszołka, Jędrzejczyk wszedł za Ziółkowskiego
  • 74'
    W ostatnim czasie Legia wypracowała kilka dobrych okazji, nie wykorzystała 3-4 stuprocentowych sytuacji
  • 72'
  • 72'
    Szczepaniak do Morishity, ten dograł do Rosołka, który miał piłkę pod nogami, ale w ostatniej chwili Ibiza przeszkodził mu w oddaniu strzału
  • 71'
    Dośrodkowanie Strzałka, główkował Rosołek, ale zablokowany
  • 71'
    Szczepaniak niedokładnie odgrywał do Wszołka, po chwili młodzieżowiec dogrywał do Rosołka, który strzelił w słupek. Piłka odbiła się tak, że dopadł do niej Gual, ale uderzył tak, że Gikiewicz zdołał wybić na rożny
  • 70'
    Morishita wbiegł w pole karne, ale dwóch rywali, w tym Lirim Kastrati, odebrali mu piłkę
  • 67'
    1:1. Augustyniak dośrodkował z prawej strony w pole karne do Guala, który skutecznie główkował, pokonując Gikiewicza
  • 66'
    Legia częściej jest teraz przy piłce, ale na razie nie przekłada się to na gole
  • 66'
    Ziółkowski faulowany na środku boiska
  • 65'
    Szczepaniak zagrał w pole karne, za linię obrony, ale nie było tam żadnego zawodnika Legii
  • 64'
    Kapuadi dograł w pole karne, główkował Wszołek, ale poradził sobie Gikiewicz
  • 62'
    Kapuadi ruszył na przebój, próbował się przebić, wspomóc kolegów przed polem karnym, ale wyszła z tego strata
  • 61'
    Wszołek dośrodkował w pole karne, ale nawet szybki Morishita nie zdołał dopaść do piłki
  • 61'
    Morishita zamienił Vinagre, Augustyniak za Pankova
  • 59'
    Goncalves zablokowany przy strzale przez Hanouska
  • 59'
    Gual ładnie do Vinagre, ten dośrodkował w pole karne, ale trochę za wysoko, Rosołek nie sięgnął piłki
  • 58'
    Akcja Widzewa, ale Kapuadi przyblokował Łukowskiego, piłka w rękach Tobiasza
  • 57'
    Vinagre zatrzymany wślizgiem przez Kastratiego
  • 56'
    Próba akcji Widzewa, interweniował Kapuadi, piłka trafiła pod nogi rywala, który dośrodkował w pole karne, lecz Tobiasz wyłapał futbolówkę
  • 55'
    Goncalves do Vinagre, ten zagrał w tempo do Szczepaniaka, który dograł w pole karne do Rosołka, którego uprzedził Kastrati
  • 54'
    Szczepaniak za Luquinhasa
  • 53'
    Vinagre dośrodkował z rożnego w pole karne, Kapuadi próbował główkować, po chwili Gual próbował uderzyć z półwoleja, ale piłka przeleciała nad poprzeczką
  • 53'
    Bardzo dobra akcja Luquinhasa, który przejął futbolówkę na 30-40. metrze, podprowadził ją przed pole karne i wypatrzył Rosołka, który płasko uderzył, ale Gikiewicz zdołał odbić piłkę tak, że wylądowała obok bramki
  • 51'
    Zamieszanie przy kornerze, próba 2-3 dośrodkowań, ale najpierw poradził sobie Pankov, a potem dwa razy świetnie interweniował na przedpolu Tobiasz
  • 51'
    Widzew z inicjatywą, wywalczył korner, Alvarez będzie dogrywał w pole karne
  • 50'
    Luquinhas w polu karnym, ale poślizgnął się, piłka dla Widzewa
  • 49'
    Ziółkowski wycofał do Tobiasza, a ten tak zagrał do boku, że podał praktycznie pod nogi Rondicia, który był w dobrej sytuacji, ale Kapuadi zdążył z interwencją i go zablokował
  • 48'
    Legia spokojnie rozgrywa teraz piłkę
  • 48'
    Widzew spokojnie rozgrywa piłkę, Legia podeszła trochę wyżej, ale pressing nie jest agresywny
  • 46'
    Rosołek wszedł za Majchrzaka
  • 46'
    Zaczynamy drugą tercję!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej tercji. Po 45 minutach jest 1:0 dla Widzewa
  • 43'
    1:0 dla Widzewa. Rzut rożny dla gości. Alvarez dograł w pole karne, Kapuadi wybijał głową, rywale przejęli piłkę, Cybulski z łatwością minął Strzałka przed polem karnym i uderzył z prawej nogi, przy słupku, z 16. metra
  • 40'
    Dalekie zagranie do Majchrzaka, którego zatrzymał Żyro
  • 39'
    Legia miała kilka szans
  • 39'
    Widzew zaczął akcję od bramki, Gual przejął piłkę, odebrał ją Ibizie w polu karnym, sprzed linii końcowej wycofał do Majchrzaka, który miał czas i miejsce, ale uderzył tak, że Gikiewicz poradził sobie ze strzałem
  • 39'
    Vinagre przy stałym fragmencie znowu drobi kroki w stylu Mladenovicia, tym razem dośrodkował do Majchrzaka, który wyszedł w powietrze, ale główkował nad poprzeczką
  • 37'
    Luquinhas wycofał do Vinagre, ten zamarkował dośrodkowanie, zszedł do środka i oddał strzał, po którym był rykoszet. Rzut rożny, który znowu wykona Vinagre
  • 35'
    Klimek uderzył nad poprzeczką
  • 35'
    Próba zagrania dalszego podania do Cybulskiego, ale Pankov dobrze poradził sobie w powietrzu
  • 33'
    Luquinhas uruchomił Majchrzaka, ale ten na minimalnym spalonym
  • 33'
    Niedokładne zagranie Pankova do Goncalvesa
  • 32'
    Vinagre dośrodkował z rzutu wolnego, do Ziółkowskiego, który główkował wprost w Gikiewicza
  • 31'
    Kapuadi ładnie zagrywał do Majchrzaka, ale czujny był Żyro, który przerwał akcję, ale przy okazji faulował. Rzut wolny dla Legii z lewej strony boiska
  • 30'
    Gra wznowiona, Gikiewicz rozpoczął akcję Widzewa
  • 28'
    Majchrzak i zawodnik Widzewa wstali już z boiska, dołączyli do drużyn, które wykorzystują przerwę na uzupełnienie płynów
  • 26'
    Chwila przerwy w grze, Majchrzakowi udzielana jest pomoc medyczna, doszło do zderzenia głowami z rywalem
  • 26'
    Tym razem dośrodkowanie na głowę Majchrzaka, który wyskoczył, lecz doszło do przypadkowego zderzenia, w którym ucierpiał
  • 25'
    Vinagre dośrodkował z rożnego na Pankova, który główkował przy słupku, ale Gikiewicz wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na korner
  • 25'
    Dobry strzał Goncalvesa z 25. metra, pod poprzeczkę, ale Gikiewicz ładnie piąstkował na rożny
  • 22'
    Kapuadi do Guala, ten faulowany
  • 22'
    Cybulski oddał strzał z pola karnego, piłkę zablokował Pankov. Było groźnie
  • 22'
    Dobre dośrodkowanie Strzałka na Ziółkowskiego, który główkował trochę odchylony, posyłając piłkę obok bramki
  • 21'
    Wszołek w pole karne do Strzałka, który wywalczył korner
  • 21'
    Wszołek dogrywał w pole karne, niewiele brakowało, by Gual oddał strzał, ale w ostatniej chwili Ibiza zdjął piłkę ze stopy napastnika Legii
  • 20'
    Po Pankovie nie widać, że ostatnio miał przerwę w grze
  • 19'
    Strzałek odebrał piłkę, po chwili został sfaulowany i wywalczył rzut wolny
  • 19'
    Majchrzak niedokładnie odgrywał do Vinagre, strata
  • 18'
    Ładna próba zagrania Wszołka do Guala, Legia rozgrywa piłkę, szuka miejsca
  • 17'
    Tobiasz nie miał żadnych problemów z wyłapaniem dośrodkowania Klimka
  • 13'
    Vinagre ładnie minął rywala, ale tak podał do Luquinhasa, że zorientował się w tym Alvarez, przechwytując piłkę
  • 12'
    Strata Strzałka, ale błąd naprawił Goncalves
  • 11'
    Goncalves do Guala, który przełożył rywala zwodem na zamach na prawą stronę, uderzył tuż zza pola karnego, ale Gikiewicz złapał piłkę. Dobra akcja Hiszpana, który w swoim stylu nawinął obrońcę i oddał strzał
  • 11'
    Strzałek sfaulowany przez Hanouska
  • 10'
    Kozlovsky zszedł do środka, po chwili główkował nad bramką po dośrodkowaniu Kastratiego
  • 9'
    Na razie Widzew jest raczej na połowie Legii w ostatnim czasie, po chwili doszło do dośrodkowania, gdzie Ziółkowski wybijał piłkę. Legia głównie broni się całym zespołem na własnej połowie, oczekuje na przechwyty i kontry
  • 8'
    Nie ma zaplanowanych zmian minutowych, generalnie zawodnicy mają grać w czasie zbliżonym do meczów o stawkę, czyli minimum 90 minut
  • 7'
    Widzew atakował lewą stroną, ale Kozlovsky został zablokowany przez Wszołka i Strzałka
  • 6'
    Vinagre ładnie wypatrzył Majchrzaka, ten do Guala, który został otoczony przez trzech rywali, stracił piłkę na rzecz Hanouska
  • 5'
    Próba akcji Widzewa lewą stroną, ale Wszołek dobrze blokował przeciwnika. Od bramki rozpocznie Tobiasz
  • 5'
    Goncalves ładnie podał do Majchrzaka, ten próbował zagrywać w pole karne do Guala, którego uprzedził Gikiewicz odważnym wyjściem z bramki. Niezła akcja, dobre przyspieszenie, było blisko sytuacji sam na sam
  • 4'
    Widzew spokojnie konstruuje akcję, defensywa gości często wykorzystuje Gikiewicza przy próbie wyprowadzenia
  • 3'
    Dobra wymiana podań, Gual uruchomił Strzałka, który był na minimalnym spalonym
  • 2'
    Luquinhas zagrywał do Majchrzaka, ale trochę za mocno, Gikiewicz przejął piłkę
  • 1'
    Widzew konstruuje akcję, wymienia podania w obronie
  • 1'
    Gramy!
  • Na trybunach pojawili się Dariusz Mioduski, Tomasz Zahorski, mecz z bliska oglądają też Patryk Kun oraz Gabriel Kobylak
  • Kapitanem zespołu w piątkowym sparingu jest Wszołek
  • Skład Widzewa: Gikiewicz – Kastrati, Żyro, Ibiza, Kozlovsky – Łukowski, Hanousek, Alvarez, Cybulski, Klimek – Rondić
  • Skład Legii na mecz z Widzewem: Tobiasz – Pankov, Ziółkowski, Kapuadi – Wszołek, Strzałek, Goncalves, Luquinhas, Vinagre – Gual, Majchrzak
  • Witamy! Legia Warszawa zmierzy się z Widzewem Łódź (9. klub minionego sezonu Ekstraklasy) w siódmym i zarazem ostatnim sparingu przed startem sezonu 2024/2025. Spotkanie towarzyskie, rozgrywane w formacie 3x45 minut, rozpocznie się w piątek, 12 lipca, o godz. 11:30, w LTC
Legia WarszawaWidzew Łódź
42'

42' Kamil Cybulski

54' Mateusz Szczepaniak za Luquinhas

54'
61'

61' Sebastian Kerk za Antoni Klimek

67'
75'

75' Kreshnik Hajrizi za Mateusz Żyro

75' Luis Silva za Juan Ibiza

75' Juljan Shehu za Fran Alvarez

75' Hilary Gong za Jakub Łukowski

75' Hubert Sobol za Imad Rondić

75' Jakub Sypek za Kamil Cybulski

91' Viktor Karolak za Steve Kapuadi

91' Jakub Adkonis za Claude Goncalves

91' Pascal Mozie za Igor Strzałek

91' Marcel Mendes-Dudziński za Kacper Tobiasz

91'

91' Jan Krzywański za Rafał Gikiewicz

91' Marcel Krajewski za Lirim R. Kastrati

91' Jakub Grzejszczak za Samuel Kozlovsky

91' Kajetan Radomski za Marek Hanousek

107'

107' Noah Diliberto za Sebastian Kerk

107' Fabio Nunes za Hilary Gong

121'

121' Kamil Andrzejkiewicz za Jakub Sypek

131'

131' Kajetan Radomski