Broendby Kopenhaga - Legia Warszawa 1:1 (0:1)

Marcin Szymczyk

30.07.2009 19:00

(akt. 17.12.2018 10:23)

W pierwszym meczu trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej warszawska Legia zremisowała w Kopenhadze z Broendby 1:1 (0:1). Jako pierwsi gola zdobyli podopieczni <b>Jana Urbana</b>. Rzut karny po faulu na <b>Sebastianie Szałachowskim</b> w 41. minucie wykorzystał <b>Maciej Iwański</b>. Wyrównanie padło w 69. minucie także po strzale z jedenastu metrów. Autorem trafienia został <b>Alexander Farnerud</b>, a faulującym był <b>Jakub Rzeźniczak</b>. Remis w wyjazdowym meczu stawia Legię w korzystnej sytuacji przed rewanżem, który zostanie rozegrany za tydzień w Warszawie. - <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=423 class=link>Zapis relacji na żywo</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=423 class=link>Relacja z meczu - "Gra słabsza, wynik dobry"</a> - <a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=836 class=link>Fotoreportaż z meczu - kliknij tutaj</a>
Broendby Kopenhaga - Legia Warszawa 1:1 (0:1) Bramki: Aleksander Farnerud (69' k.) - Maciej Iwański (41' k.) Kartka żółta: Jakub Rzeźnicak (69') Broendby: Andersen - von Schlebrugge, Holmen, Nilson, Farnerud - Jonsson, Rasmussen, Jallow, Krohn-Dehli - Bischoff (33' Randrup), Jensen Legia: Mucha - Rzeźniczak, Astiz, Szala, Kiełbowicz - Radović, Giza, Iwański, Roger - Szałachowski, Mięciel.