Drugi gol Kucharczyka podczas turnieju w Izraelu

Piotr Szydłowski

Źródło: 90minut.pl

11.10.2009 21:12

(akt. 17.12.2018 01:59)

W swoim drugim spotkaniu podczas turnieju eliminacyjnego Mistrzostw Europy U-19, reprezentacja Polski przegrała 1:2 w Izraelu z Azerbejdżanem. Przez pełne 90 minut spotkania, na boisku przebywał wypożyczony z Legii do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, <b>Michał Kucharczyk</b>. Młody napastnik w 53. minucie tego spotkania wpisał się na listę strzelców i jest to jego drugi gol, w drugim meczu trwającego turnieju. W środę, Polacy zmierzą się z Izraelem.
Polska - Azerbejdżan 1:2 (0:1) Kucharczyk (53. min.) - Abdullayev (40. min.), Seyidov (82. min.) Żółte kartki: Jonczyk, Kasak i Kucharczyk (Polska) oraz Quliyev, Popovic i Məmmədov (Azerbejdżan) Polska: Słowik - Wolkiewicz, Czekaj, Salamon, Kamiński, Kucharczyk, Hołota, Jonczyk (83' Podrygała), Bartków, Kasak, Szczepaniak