Marcin Szymczyk

Źródło: 90minut.pl

27.01.2010 16:17

(akt. 16.12.2018 14:43)

Wypożyczony z Legii Warszawa do Piasta Gliwice Adrian Paluchowski strzelił dwie bramki w spotkaniu towarzyskim z MKS Kluczbork. Drużyna "Palucha" zwyciężyła 3:2. Legionista zagrał przez 45 minut i wystąpił w ataku obok Sebastiana Olszara.
Piast Gliwice: (I połowa) Maciej Nalepa (30 Jakub Szmatuła) - Timothé Kouassivi, Roy Smith Lewis, Kola Adams, Daniel Chylaszek - Jakub Smektała, Paweł Gamla, Kamil Wilczek, Bartosz Iwan, Marcin Pietroń - Roman Maciejak. (II połowa) Jakub Szmatuła (60 Rafał Kwapisz) - Maciej Michniewicz, Łukasz Krzycki, Szymon Matuszek, Sławomir Szary - Lumir Sedlacek, Mariusz Muszalik, Mariusz Zganiacz, Marcin Pietroń - Sebastian Olszar, Adrian Paluchowski.