Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2:2 (0:0)

Redakcja

Źródło: Legia.Net

29.05.2007 18:13

(akt. 23.12.2018 02:58)

W ćwierćfinałowym meczu Pucharu Ekstraklasy warszawska Legia zremisowała z Górnikiem Łęczna, na boisku rywala 2:2. Legioniści wyszli na to spotkanie w bardzo rezerwowym składzie. Jedynym obcokrajowcem w tym meczu był <b>Jan Mucha</b>. W pierwszej części na boisku nie działo się zbyt wiele, obydwa zespoły dały pokaz nieporadności i niedokładności zarazem. Taki obraz gry trwał aż do przerwy. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=312 class=link> Relacja z meczu - "Prawie jak zwycięzcy"</a><br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=501 class=link>Fotoreportaż z meczu</a>
W drugiej połowie spotkania zespół z Warszawy niespodziewanie szybko stracił dwie bramki, a na listę strzelców wpisali się kolejno Tomasz Zahorski i Janusz Surdykowski. Jednak ambitna postawa "wojskowych" w tym spotkaniu pozwoliła Legii uratować remis. Po dośrodkowaniu Marcina Burkhardta z woleja uderzał Bartłomiej Grzelak, piłka trafiła jeszcze prosto w Rogera Guerriero co kompletnie zmyliło Leciejewskiego, i padł kontaktowy gol dla Legii. 15 minut później po raz kolejny z dobrej strony w tym meczu pokazał się bardzo aktywny Marcin Burkhadt, który bezpośrednio z rzutu rożnego zdobył wyrównującego gola dla Legii. Taki wynik nie uległ już zmianie. Górnik Łęczna - Legia Warszawa 2:2.