Grali legioniści

Marcin Szymczyk

07.08.2008 09:46

(akt. 20.12.2018 02:28)

W środę rozegrana 3. kolejką obecnej pierwszej ligi. Wystąpili w niej młodzi legioniści wypożyczeni do innych klubów. W brawach Znicza Pruszków przez 61 minut zagrał <b>Adrian Paluchowski</b>, który w 35. minucie zdobył bramkę na 1:0 w meczu z GKSem Katowice. Jego drużyna przegrała jednak cały mecz 1:2. <b>Kamil Majkowski</b> przez 83 minuty reprezentował Wisłę Płock, ale niczym się nie wyróżnił i jego drużyna zremisowała 1:1 z Turem Turek.
W Dolcanie Adam Frączczak zagrał przez 72 minuty, a Wojciech Trochim przez 75 minut. Obaj niczym niestety nie błysnęli i Kmita Zabierzów wywiozła remis 0:0.