Jan Szurek

Źródło:

15.01.2006 17:59

(akt. 26.12.2018 17:57)

O godzinie 17 zakończył się w Hali Piłkarskiej na Bemowi IV Ogólnopolski Halowy Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar Prezydenta Warszawy. Zwycięzcą została drużyna Iglopoolu Dębica prowadzona przez <b>Leszka Pisza</b>, która pokonała w finale warszawską Polonię 2:1. W turnieju udział wzięły aż zespoły CWKSu Legia, a najlepszy zajął trzecie miejsce pokonując w finale Sandecję Nowy Sącz także 2:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany legionista <b>Maciej Górecki</b>. Królem strzelców (6 goli) został <b>Artur Kowalczyk</b> (brat dobrze wszystkim znanego Wojciecha). <a href=fotoreportaz.php?id=330 class=link>Zobacz fotoreportaż</a>
Klasyfikacja końcowa: 1. Iglopool Dębica 2. Polonia Warszawa 3. CWKS Legia II Warszawa 4. Sandecja Nowy Sącz 5. Amica Wronki 6. Widzew Łódź 7. Kolporter Kielce 8. Ursus Warszawa 9. Varsovia Warszawa 10. Juventa Starachowice 11. CWKS I Warszawa 12. Górnik Łęczna 13. SS Białołęka 14. Naki Olsztyn 15. KS Piaseczno 16. CWKS Legia III Warszawa Nagrody indywidualne: Najlepszy strzelec: Artur Kowalczyk (Varsovia) Najlepszy bramkarz: Robert Dąbrowski (CWKS Legia II) Najlepszy piłkarz: Maciej Górecki (CWKS Legia II) Nagrody specjalne: Fair Play: Ursus Warszawa Najlepsza drużyna CKWSu: CWKS Legia II