Konkurs "Legia Gol"

Źródło:

19.09.2003 10:13

(akt. 02.01.2019 17:59)

W przerwie meczu Legia - Wisła rusza ponownie konkurs "Legia Gol". Tym razem patronami konkursu będą tygodnik "Nasza Legia" oraz "Życie Warszawy". Do wygrania aż 5000 zł. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać smsa z hasłem Legia Gol na numer 7303. Koszt smsa to 3 zł + VAT. Smsy można wysyłać między godz. 10:00 a 20:40. Komputer wylosuje 5 osób, które wezmą udział w finale konkursu. Będzie to turniej strzelecki, który rozpocznie się w przerwie meczu. Będzie on polegał na bezpośrednim trafieniu piłką do bramki z połowy boiska. Piłka od momentu kopnięcia do momentu kiedy wpadnie do bramki nie może dotknąć ziemi. Odległość to 54 metry. Osoba, której to się uda, wygrywa główną nagrodę - 5000 zł. Dla wszystkich uczestników finałowej rozgrywki czekają nagrody ufundowane przez tygodnik "Nasza Legia oraz klub Legia Warszawa. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie.