Korona Kielce - Legia Warszawa 3:3 (0:2)

Marcin Szymczyk

24.07.2009 19:00

(akt. 17.12.2018 10:54)

W ostatnim meczu sparingowym rozegranym przed startem piłkarskiej Ekstraklasy, warszawska Legia zremisowała w Kielcach z Koroną 3:3. Legioniści do momentu wprowadzenia na boisko młodych zmienników prowadzili 3:0. Bramki dla podopiecznych <b>Jana Urbana</b> zdobyli <b>Martins Ekwueme, Roger Guerreiro</b> i <b>Miroslav Radović</b>. Trafienia dla gospodarzy zaliczyli: <b>Paweł Buśkiewicz, Michał Michałek</b> i <b>Ernest Konon</b>. Redakcja Legia.Net przeprowadziła tekstową relację minuta po minucie z tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy. <br>- <a href=http://www.legia.net/sparing.php?id=18 class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=833 class=link>Fotoreportaż z meczu - kliknij tutaj</a><br>- <a href=http://www.legia.net/wiadomosci,34223_Skrot_meczu_Korona_-_Legia___VIDEO.html class=link>Skrót VIDEO z meczu - kliknij tutaj</a>
Korona Kielce - Legia Warszawa 3:3 (0:2) Bramki: Buśkiewicz (62 min.), Michałek (85 min.), Konon (90 min.) - Ekwueme (18 min.), Roger (45 min.), Radović (53 min.) Żółta kartka: Jędrzejczyk (Legia) Czerwone kartki: Kiełb (Korona) - Ekwueme (Legia) Korona: Cierzniak - Nawotczyński, Markiewicz, Hernani, Łatka (60' Kiełb), Nowak (72' Wilk) - Andradina, Zganiacz (76' Paknys), Sobolewski (60' Michałek) - Buśkiewicz (76' Kozubek), Gajtkowski (68' Konon) Legia: Skaba (46' Machnowskij) - Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Kumbev, Komorowski - Radović, Borysiuk (74' Banasiak), Guerreiro (80' Koziara), Ekwueme - Kosecki (60' Górski), Mięciel (71' Tomczyk)