Jerzy Zalewski

Źródło: 90minut.pl

30.04.2009 20:46

(akt. 17.12.2018 20:14)

Sprawa awansu do finału Remes Pucharu Polski jest nadal otwarta. Wczoraj Legia Warszawa przegrała u siebie 0:1 z Ruchem Chorzów, ale ten wynik jeszcze nie przesądza sprawy awansu. Dziś Lech Poznań przed własną publicznością zremisował z Polonią Warszawa 1:1 po bramkach w 14. minucie <b> Semira Stilicia</b> oraz <b>Jarosława Lato</b> z 24. minuty. W końcówce spotkania czerwoną kartką za dyskusję z arbitrem ukarany został <b>Sebastian Przyrowski</b>. Rewanże odbędą się w przyszłym tygodniu. W środę w Warszawie Polonia podejmie Lecha, a dzień później Legia zagra w Chorzowie z Ruchem.
Legia Warszawa - Ruch Chorzów 0:1 0:1 (70') Wojciech Grzyb Lech Poznań 1-1 Polonia Warszawa 1:0 (14') Semir Stilić 1:1 (23') Jarosław Lato