Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1:1 (1:1)

Redakcja

Źródło:

23.04.2005 18:20

(akt. 29.12.2018 01:45)

[aktual: 20:10] Podziałem punktów zakończyło sie spotkanie na Stadionie Wojska Polskiego. Legia dominowała przez większość meczu nad zespołem Górnika Łęczna, ale nie potrafiła tego udokumentować zdobyciem większej ilości bramek niż drużyna gości. W 40. minucie prowadzenie dla Legii zdobył <b>Paweł Kaczorowski</b>, a chwilę później stan meczu wyrównał <b>Cezary Kucharski</b>. <br><br><a href=http://relacja.legia.net class=link target=blank>Relacja "minuta po minucie"</a>.
Legia Warszawa - Górnik Łęczna 1:1 (1:1) 1:0 Paweł Kaczorowski 40 min. 1:1 Cezary Kucharski 41 min. Legia Warszawa: Boruc - Kiełbowicz (69' Włodarczyk), Szala, Djoković, Sokołowski II - Magiera, Smoliński, Surma, Kaczorowski (84' Kowalski) - Saganowski, Vuković Górnik Łęczna: Bledzewski - G. Bronowicki, Jurkowski, Popiela, Bożyk - Szałachowski (53' Jezierski), Nikitović, Wędzyński, Nazaruk (53' Madej) - Kucharski (60' Jezierski) , Kubica Widzów: 5000