Redakcja

Źródło:

23.03.2007 19:45

(akt. 23.12.2018 17:19)

Legia pokonała w Łodzi ŁKS 2:1 w ostatnim spotkaniu fazy grupowej Pucharu Ekstraklasy. Od 29. minuty spotkania było 1:0 dla gospodarzy, kiedy to wynik spotkania strzałem z woleja otworzył <b>Łukasz Madej</b>. W 74. minucie gola dla Legii zdobył jednak rezerwowy gracz "wojskowych", <b>Adrian Paluchowski</b>, a w 89. minucie zwycięską bramkę dla Legii strzelił <b>Hugo Alcantara</b>. Legia wychodzi z grupy jako zwycięzca grupy C. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=294 class=link>Relacja z meczu "Wynik o niebo lepszy niż gra"</a><br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=477 class=link>Fotoreportaż z meczu</a>
ŁKS Łódź - Legia Warszawa 1:2 (1:0) Madej (29. min.) - Paluchowski (74. min), Hugo (89. min.) Żółte kartki: Hajto (ŁKS) oraz Surma i Włodarczyk (Legia) ŁKS: Sabela - Goryszewski, Hajto, Kłos, Marciniak - Madej, Leszczyński (46' Przybyszewski), Sierant, Opsenica (84' Iwanicki)Magiera (67' Mysona) - Kmiecik (77' Ostalczyk) Legia: Fabiański - Bronowicki (59' Wocial), Hugo, Balde, Kiełbowicz - Radović, Surma, Vuković (46' Smoliński), Roger - Włodarczyk, Korzym (69' Paluchowski)

Tabela końcowa grupy C (awansują dwie pierwsze drużyny) 1. Legia Warszawa 6 13 8-5 2. GKS Bełchatów 6 12 16-8 3. ŁKS Łódź 6 5 8-12 4. Wisła Płock 6 4 3-10