ME: Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1:2 (1:0)

Piotr Szydłowski

Źródło:

20.09.2008 19:26

(akt. 19.12.2018 20:43)

W meczu 6. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, Legia Warszawa przegrała 1:2 przy Łazienkowskiej z Cracovią Kraków. Zanim w spotkaniu padł jakikolwiek gol, w 32. minucie czerwoną kartkę ujrzał pomocnik Legii, <b>Martins Ekwueme</b>. Pomimo osłabienia, "Wojskowi" niespodziewanie objęli 8 minut później prowadzenie, za sprawą trafienia <b>Daniela Jezierskiego</b>. Wynik 1:0 dla osłabionych legionistów utrzymał się do 80. minuty, kiedy gola dla gości zdobył <b>Paweł Sacha</b>. Niestety w ostatniej minucie meczu drugiego gola dla młodych "Pasów" zdobył <b>Dawid Dzwonek</b> i legioniści schodzili z murawy, jako pokonani.
Legia Warszawa (ME) - Cracovia Kraków 1:2 (1:0) Jezierski (40. min.) - Sacha (80. min.), Dzwonek (90. min.) Żółte kartki: Ekwueme (Legia) oraz Uszalewski, Pieniądz, Dynarek i Tomczuk (Cracovia) Czerwona kartka: Ekwueme (Legia, 32. min. - za drugą żółtą) Legia (ME): Skaba - Tomczyk (46' Muszyński), Świdzikowski, Okpara, Wysocki - Mikołajczak (60' Kozub), Ekwueme, Zbozień, Jezierski - Górski (71' Banasik), Grzelak (46' Chałas; 80' Łanuch) Cracovia (ME): Szwiec - Łuczak (46' Tatara; 90' Kubica), Baliga, Uszalewski, Kozieł - Puciłowski, Sacha, Dynarek, Tomczuk - Snadny (46' Pieniądz), Kaszuba (88' Dzwonek)