ME: Legia Warszawa - Odra Wodzisław 1:2 (1:2)

Redakcja

Źródło:

20.04.2008 17:54

(akt. 20.12.2018 17:15)

W meczu 26. kolejki Młodej Ekstraklasy, druga drużyna Legii Warszawa przegrała dzisiaj 1:2 przy Łazienkowskiej z Odrą Wodzisław Śląski. Wszystkie gole tego spotkania padły w pierwszej części meczu. Już w 13. minucie gości na prowadzenie wyprowadził <b>Łukasz Dzierżęga</b>. Ten sam zawodnik 12 minut później podwyższył wynik strzałem z rzutu karnego. Kontaktowego gola już w 29. minucie strzelił <b>Wojciech Trochim</b>, ale wynik później nie uległ już zmianie i drużyna trenera <b>Jacka Mazurka</b> pozostała bez zdobyczy punktowej.
Legia Warszawa (ME) - Odra Wodzisław Śl. (ME) 1:2 (1:2) Trochim (29. min.) - Dzierżęga (13. i 25. min.) Żółte kartki: Balbino (Legia) oraz Wójt, Szkatuła, Skrobacz, Jakosz i Nikel Legia: Skrzyński - Rawa (46' Łanucha), Balbino, Augustyn (81' Kozub), Tomczyk - Frączczak, Wocial, Zbozień, Jezierski (46' Mikołajczak) - Trochim, Korzym (72' Cempa) Odra: Linka - Hudek (88' Hendryszak), Bańczyk, Jakosz, Szkatuła - Błażejewski (46' Radler), Skrobacz, Moczała (83' Woźnica), Krupa - Dzierżęga (46' Szymiczek), Wójt (24' Nikel)