Piotr Jóźwiak

Źródło: Legia.Net

20.08.2012 18:17

(akt. 10.12.2018 23:33)

Kiepskie wejście w ligę notuje Młoda Legia. Podopieczni Dariusza Banasika przegrali drugi mecz z rzędu, Tym razem w Kielcach. Młoda Korona po trafieniach Bartosza Papki i 33-letniego(!) Pawła Sobolewskiego już do przerwy prowadziła 2:0, a po zmianie udało jej się utrzymać korzystny rezultat. Po 4 straconych golach w starciu z Młodym Śląskiem, sztab szkoleniowy postanowił zabezpieczyć środek pola dwójką defensywnych pomocników, przed którymi operował Marcel Gąsior. Ze względu na niekorzystny wynik, w przerwie nastąpiły zmiany, ale nie poskutkowało to choćby jedną zdobytą bramką…

1:0 - 22. min. Bartosz Papka

2:0 - 35. min. Paweł Sobolewski

Jałocha – Bochenek, Michalak, Długołęcki, Prusinowski  (65' Janusiewicz) – Budek, Bogusławski (46’ Widejko) – Jagiełło (46’ Turzyniecki) , Gąsior (81' Romachów), Żurek (88' Bajdur) - Mikita