MESA: Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2

Marcin Szymczyk

27.09.2010 21:50

(akt. 15.12.2018 12:46)

Piłkarze Młodej Legii powtórzyli wyczyn swoich starszych kolegów i wygrali z Młodym Lechem Poznań we Wronkach 2:1. Legioniści objęli prowadzenie już w 2. minucie meczu. W pole karne dośrodkowywał <strong>Kamil Majkowski</strong>, na bramkę uderzał <strong>Michał Efir</strong>. Bramkarz gospodarzy zdołał odbić piłkę, ale wobec strzału <strong>Daniela Łukasika</strong> z 16 metrów był już bezradny. Kolejorz wyrównał pięć minut później, piłkę z dwóch metrów do siatki wpakował <strong>Bartłomiej Olejniczak</strong>. W 36. minucie prowadzenie ponownie objęła Legia. Po akcji Efira piłkę w siatce umieścił strzałem z sześciu metrów <strong>Rafał Wolski</strong>. Legioniści nie oddali tego prowadzenia już do końca meczu i tym samym zajmują pierwszą pozycję w tabeli po siedmiu kolejkach.

W spotkaniu nie wzięli udziału Maciej Iwański, który narzeka na bóle w pachwinie oraz Piotr Giza, którego dopadł wirus grypy.

MESA: Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2 (1:2)
2' (0:1) Daniel Łukasik
7' (1:1) Bartłomiej Olejniczak
36' (1:2) Rafał Wolski

Składy:

Lech Poznań: Gerard Bieszczad, Adam Gajda, Marcin Ankudowicz, Patryk Walasek, Jakub Marynowicz, Jan Zapotoka (46' Szymon Drewniak), Kamil Drygas (63' Dominik Chromiński) , Krzysztof Wolkiewicz (90' Marcin Olszak), Mateusz Możdżeń (63' Marcin Byszewski) , Bartłomiej Olejniczak, Igor Jurga

Legia Warszawa: Jakub Szumski, Wojciech Lisowski, Mateusz Lisiecki (46' Mateusz Cichocki) , Piotr Augustyniak, Jakub Wawrzyniak, Rafał Wolski, Daniel Łukasik, Michał Kopczyński (33' Dawid Duda), Kamil Majkowski (69' Kacper Starek), Mateusz Rosłoń, Michał Efir (88' Jakub Rozwandowicz)

Żółte kartki: Jan Zapotoka - Mateusz Rosłoń, Mateusz Lisiecki, Piotr Augustyniak