Młoda Ekstraklasa: Jagiellonia - Legia 2:2 (1:0)

Redakcja

Źródło:

10.11.2007 16:27

(akt. 21.12.2018 19:51)

W meczu czternastej kolejki rozgrywek Młodej Ekstraklasy drużyna Legii zremisowała w Białymstoku z Jagiellonią 2:2. Pierwsi gola w tym meczu strzelili gospodarze za sprawą <b>Adriana Napierały</b>. Kilka minut po przerwie wyrównał z rzutu karnego <b>Wojciech Wocial</b>, lecz niedługo po tym drugiego gola dla gospodarzy zdobył <b>Michał Mościński</b>. Remis "Wojskowi" zawdzięczają bramce <b>Kamila Majkowskiego</b> w 68. minucie meczu. Za tydzień podopieczni trenera <b>Jacka Mazurka</b> podejmować będą młodzieżowców Polonii Bytom.
Jagiellonia Białystok (ME) - Legia Warszawa (ME) 2:2 (1:0) Napierała (24. min.), Mościński (59. min.) - Wocial (48. min. - karny), Majkowski (68. min.) Żółte kartki: Napierała, Komosa, Gogol (Jagiellonia) oraz Hernacki, Majkowski (Legia) Jagiellonia: Sandomierski – Stankiewicz, Napierała (46' Niedziela), Wasiluk, Sułkowski – Konon (46' Kobeszko), Marczak (46' Gudewicz), Gogol, Komosa (46' Truszkowski), Janik (30' Baraowski) – Mościński Legia: Gostomski – Rawa (46' Rybus), Hernacki, Świdzikowski, Jezierski (73' Kozub) – Frączczak, Trochim (81' Woźniak), Wocial, Borysiuk (46' Majkowski) – Mikołajczak, Paluchowski (73' Zbodzień) Widzów: ok. 300