Marcin Szymczyk

Źródło:

22.03.2003 19:55

(akt. 03.01.2019 19:36)

Punktualnie o 18:00 piłkarze Pogoni rozpoczęli mecz. Już w czwartej minucie w znakomitej sytuacji znalazł się Stanko Svitlica ale strzelił wprost w bramkarza portowców. W 12 minucie rzut wolny wykonywał Serb i nie dał najmniejszych szans goliperowi gospodarzy. 1:0!!!! Stanko Svitlica!! Po 20 minutach gry, lekką przewagę uzyskali gospodarze, ale strzały Szczecinian mijały bramkę Boruca. Odpowiedź mistrzów Polski była bardzo szybka. Kucharski znakomicie dośrodkował piłkę do Majewskiego i 2:0!!!. Futbolówka wpadła w samo okienko bramki Olszewskiego. W 36 minucie było już 3:0!!!. Strzelał na bramkę Jarzębowski, bramkarz portowców odbił piłkę, a do siatki skierował ją Cezary Kucharski. Pod koniec pierwszej połowy Legia całkowicie zdominowała grę. Drugie czterdzieści pięć minut legia rozpoczęła bez zmian w składzie. Trener Pogoni zrobił dwie zmiany. W 54 minucie w dobrej sytuacji znalazł się Majewski ale jej nie wykorzystał. Później jak w transie zaczął bronić golkiper gospodarzy - obronił kolejno strzały Vukovicia, Kucharskiego i Svtlicy. W końcu padł jednak czwarty gol. Nuhi znakomicie obsłuzył Tomasza Sokołowskiego i ten nie miał kłopotów ze strzeleniem bramki. 4:0!! Do końca spotknia już nie działo się zbyt wiele. Legia odniosła zasłużone i pewne zwycięstwo. O zmianie wyniku będziemy informować na bieżąco. Trener Legii desygnował do gry następującą jedenastkę - Boruc - Jóźwiak, Zieliński, Majewski - Kiełbowicz, Jarzębowski, Vukovic, Surma, Nuhi - Kucharski, Svitlica Drużyna Pogoni wyszła w składzie - Olszewski - Wydmuszek, Wieckowski, Walburg, Cwastek - Pawlak, Żebrowski, Biliński, Adżem - Kułkiewicz, Kluzek Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu znajdującej się na stronie www.pogon.v.pl pod tym adresem.