News: Piłkarski weekend byłych legionistów: gole Blanco i Mezengi

Piłkarski weekend byłych legionistów: Gol Blanco

Michał Talaga

Źródło: Legia.Net

10.09.2013 14:14

(akt. 04.01.2019 13:26)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Z uwagi na zmagania reprezentacyjne, czołowe ligi w Europie mają dłuższą przerwę w rozgrywkach. Bramkę dla Lanus zdobył Ismael Blanco.

Blanco Ismael (CA Lanus) - 20 minut, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Club Olimpo (Lanus - Olimpo 3:0) oraz nieobecny w meczu z Racing Avellaneda (Racing - Lanus 1:1)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 90 minut w meczu z Newells OB (Velez - NOB 3:0)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 90 minut w meczu z Nieciecza (Olimpia - Nieciecza 2:2)

Szałachowski Sebastian (GKS Łęczna) - 90 minut w meczu z Miedź Legnica (Legnica - Łęczna 1:2)