News: Piłkarski weekend byłych legionistów: gol Hubnika, "samobój" "Komora", wpadka Boruca

Piłkarski weekend byłych legionistów: gol Hubnika, Artur Boruc superstar

Michał Talaga

07.10.2013 23:58

(akt. 05.01.2019 10:42)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Gola zaliczył Michal Hubnik, a prawdziwą furorę w Anglii robi Artur Boruc - statystycznie najlepszy aktualnie bramkarz na Wyspach. "Arczi" od 5 spotkań zachowuje czyste konto, zaś jego zespół stracił od początku zaledwie 2 bramki.

Berezowski Igor (SK Lierse) - ławka rezerwowych w meczu z Mons (Lierse - Mons 2:1)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut w meczu ze Swansea (S'hampton - Swansea 2:0)

Borysiuk Ariel (1FC Kaiserslautern) - ławka rezerwowych w meczu z Arminia Bielefeld (Arminia - 1FCK 0:3)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 81 minut w meczu z Le Equidad (Velez - Le Equidad 2:1)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - ławka rezerwowych w meczu z W.B.A. (W.B.A. - Arsenal 1:1)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut w meczu z Wołga (Wołga - Amkar 0:2)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - nieobecny w meczu z Genclerbirligi (Sivasspor - Genclerbirligi 2:0)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - 83 minuty, 1 gol w meczu z Usti Nad Labem (Jablonec - Usti 1:0)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut w meczu z ROW Rybnik (Arka - ROW 0:2)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut w meczu z Ural (Ural - Krasnodar 0:2)

Kelhar Dejan (Qabala FC) - 14 minut w meczu z Neftczi Baku (Qabala - Neftczi 1:2)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - 83 minuty w meczu z Arles (Arles - Lens 1:1)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - nieobecny w meczu ze Spartak Moskwa (Spartak - Terek 0:0)

Machnowskij Kostiantyn (FK Sewastopol) - nieobecny w meczu z FC Mariupol (Sewastopol - Mariupol 0:1)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 67 minut w meczu z Galatasaray (Akhisar - Galatasaray 2:1)

Mucha Jan (Krylja Samara) - 90 minut w meczu z Lokomotiw Moskwa (Krylja - Lokomotiw 2:2)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w meczu ze Spartak Moskwa (Spartak - Terek 0:0)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 74 minuty w meczu z Sandecja N.S. (Sandecja - Olimpia 2:0)

Szałachowski Sebastian (GKS Łęczna) - 74 minuty w meczu z Dolcan Ząbki (Łęczna - Dolcan 1:1) * Gol dla Dolcanu - Dariusz Zjawiński

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z W.B.A. (W.B.A. - Arsenal 1:1)

Wolski Rafał (Fiorentina) - ławka rezerwowych w meczu z Lazio Rzym (Lazio - Fiorentina 0:0)