News: Piłkarski weekend byłych legionistów: Gol Ljuboi i asysta "Jędzy"

Piłkarski weekend byłych legionistów: Gol Ljuboi i asysta "Jędzy"

Michał Talaga

17.09.2013 08:27

(akt. 09.12.2018 08:06)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Indywidualnym osiągnięciem w postaci bramki popisał się Danijel Ljuboja. W Rosji na przeciw siebie stanęli dwaj znajomi czyli Jan Mucha i Artur Jędrzejczyk - wygranym w tym starciu był "Jędza", który zaliczył asystę przy bramce dla Krasnodaru. Niezły mecz zaliczył Artur Boruc, który zakończył spotkanie z West Ham bez starty gola.

Berezowski Igor (SK Lierse) - ławka rezerwowych w meczu z Clube Brugge (Brugge - Lierse 4:1)

Blanco Ismael (CA Lanus) - nieobecny w meczu z Argentinos (Lanus - Argentinos 4:0)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut w meczu z West Ham (S'hampton - West Ham 0:0)

Borysiuk Ariel (1FC Kaiserslautern) - ławka rezerwowych w meczu z Sandhausen (Sandhausen - 1FCK 1:0)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 90 minut w meczu z CA Belgrano (Belgrano - Velez 3:0)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - ławka rezerwowych w meczu z Sunderland (Sunderland - Arsenal 1:3)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut w meczu z Rubin Kazań (Amkar - Rubin 0:0)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - nieobecny w meczu z Eskisehirspor (Sivasspor - Eskisehirspor 3:2)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - 90 minut w meczu z FK Teplice (Teplice - Jablonec 3:1)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut w meczu z Miedź Legnica (Arka - Miedź 0:0)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut 1 asysta (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Krylja Samara (Kransodar - Krylja 1:1)

Kelhar Dejan (Qabala FC) - 1 minuta w meczu z AZAL (AZAL - Qabala 1:2)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - 90 minut, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) 1 żółta kartka w meczu z Le Havre (Le Havre - Lens 6:2)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z Zenit (Zenit - Terek 2:0)

Machnowskyj Kostiantyn (FK Sewastopol) - nieobecny w meczu z FC Połtawa (Połtawa - Sewastopol 2:2)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 55 minut w meczu z Erciyesspor (Erciyesspor - Akhisar 1:0)

Mucha Jan (Krylja Samara) - 90 minut w meczu z FK Krasnodar (Krasnodar - Krylja 1:1)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z Zenit (Zenit - Terek 2:0)

Szałachowski Sebastian (GKS Łęczna) - 63 minuty w meczu z GKS Bełchatów (GKS - Łęczna 1:1)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Sunderland (Sunderland - Arsenal 1:3)

Wolski Rafał (Fiorentina) - ławka rezerwowych w meczu z Cagliari (Fiorentina - Cagliari 1:1)