News: Piłkarski weekend byłych legionistów: Gol Mezengi, asysta Gola, debiut Muchy

Piłkarski weekend byłych legionistów: Gol Mezengi, asysta Gola, debiut Muchy

Michał Talaga

03.09.2013 08:54

(akt. 09.12.2018 09:08)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Bramkę zaliczył Bruno Mezenga o czym już wcześniej informowaliśmy. Można dodać, co widać na filmiku poniżej, że Bruno uczestniczył także w dość kuriozalnej sytuacji gdy bramkarz Trabzonsporu wybijał piłkę tak, że ta trafiła w Mezengę i wpadła do bramki... Asystę dla Amkaru zaliczył Janusz Gol zaś debiut w barwach rosyjskiej Samary ma za sobą Jan Mucha.

Berezowski Igor (SK Lierse) - ławka rezerwowych w meczu z KV Mechelen (KV - Lierse 0:0)

Blanco Ismael (CA Lanus) - 3 minuty w meczu z Racing Avellaneda (Lanus - Racing 2:0)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut w meczu z Norwich (Norwich - S'hampton 1:0)

Borysiuk Ariel (1 FC Kaiserslautern) - nieobecny w meczu z Energie Cottbus (1FCK - Energie 2:2)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 64 minuty w meczu z CA Lanus (Boca - Velez 2:1)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - ławka rezerwowych w meczu z Tottenham (Arsenal - Tottenham 1:0)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut, 1 asysta (PATRZ FILMIK PONIŻEJ), 1 żółta kartka w meczu z CSKA Moskwa (CSKA - Amkar 2:1)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - nieobecny w meczu z Fenerbahce (Fenerbahce - Sivasspor 5:2)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - 90 minut w meczu z FC Slovan Bratysława (Jablonec - Slovan 0:2)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut w meczu z OKS Brzesko (Arka - OKS 1:2)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut, 1 żółta kartka w meczu z Wołga (Kransodar - Wołga 3:0)

Kelhar Dejan (Qabala FC) - 90 minut w meczu z Chazar (Qabala - Chazar 2:0)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - 89 minut w meczu z Troyes (Lens - Troyes 1:0)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z Anży (Terek - Anży 1:0)

Machnowskij Kostiantyn (FK Sewastopol) - nieobecny w meczu z Karpaty Lwów (Sewastopol - Karpaty 1:0)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 86 minut, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Trabzonspor (Akhisar - Trabzonspor 3:0)

Mucha Jan (Krylja Samara) - 90 minut w meczu z Kubań Krasnodar (Krylja - Kubań 0:0)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z Anży (Terek - Anży 1:0)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 90 minut w meczu z Nieciecza (Olimpia - Nieciecza 2:2)

Szałachowski Sebastian (GKS Łęczna) - 84 minuty, 1 żółta kartka w meczu z GKS Katowice (Łęczna - Katowice 3:0)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Tottenham (Arsenal - Tottenham 1:0)

Wolski Rafał (Fiorentina) - 4 minuty w meczu z Genoa (Genoa - Fiorentina 2:5)