News: Piłkarski weekend byłych legionistów: Gol Ljuboi i asysta "Jędzy"

Piłkarski weekend byłych legionistów: gol "Szałacha", dobry mecz Ljuboi

Michał Talaga

27.08.2013 00:10

(akt. 04.01.2019 13:40)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Tym razem indywidualnym osiągnięciem popisał się Sebastian Szałachowski, który zdobył jedną bramkę. Dobre zawody rozegrał Danijel Ljuboja, który miał wydatny udział przy drugim golu dla RC Lens, zaliczył także uderzenie w poprzeczkę. W starcie legijnych Argentyńczyków czyli Ariela Cabrala kontra Isamel Blanco padł bezbramkowy remis tradycyjnie 90 minut zaliczył "Cabrito" zaś Blanco nie podniósł się z ławki rezerwowych.

Berezowski Igor (SK Lierse) - ławka rezerwowych w meczu z Beveren (Lierse - Beveren 1:0)

Blanco Ismael (CA Lanus) - ławka rezerwowych w meczu z Velez Sarsfield (Velez - Lanus 0:0)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut w meczu z Sunderland (S'hampton - Sunderland 1:1)

Borysiuk Ariel (1 FC Kaiserslautern) - ławka rezerwowych w meczu z VfR Aalen (Vfr - 1FCK 4:0)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 90 minut w meczu z CA Lanus (Velez - Lanus 0:0)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - ławka rezerwowych w meczu z Fulham (Fulham - Arsenal 1:3)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut, 1 żółta kartka w meczu ze Spartak Moskwa (Amkar - Spartak 2:1)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - nieobecny w meczu z Konyaspor (Sivasspor - Konyaspor 2:0)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - 18 minut w meczu z Sigma Ołomuniec (Sigma - Jablonec 0:1)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 73 minuty w meczu z Sandecja Nowy Sącz (Sandecja - Arka 0:3)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut w meczu z Anży (Anży - Kransodar 1:2)

Kelhar Dejan (Qabala FC) - ławka rezerwowych w meczu z Qarabach (Qabala - Qarabach 0:1)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - 90 minut w meczu z Laval (Laval - Lens 0:2) (Patrz filimik poniżej)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - 90 minut w meczu z Wołga (Wołga - Terek 1:0)

Machnowskij Kostiantyn (FK Sewastopol) - nieobecny w meczu z Metalist Charków (Metalist - Sewastopol 3:1)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 81 minut w meczu z Genclerbirligi (Genclerbirligi - Akhisar 3:0)

Mucha Jan (Krylja Samara) - ławka rezerwowych w meczu z Rubin Kazań (Rubin - Krylja 1:1)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z Wołga (Wołga - Terek 1:0)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 87 minut w meczu z GKS Bełchatów (Olimpia - GKS 0:2)

Szałachowski Sebastian (GKS Łęczna) - 17 minut, 1 gol w meczu z OKS Brzesko (Brzesko - Łęczna 1:2)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Fulham (Fulham - Arsenal 1:3)

Wolski Rafał (Fiorentina) - ławka rezerwowych w meczu z Catania (Fiorentina - Catania 2:1)