News: Piłkarski weekend byłych legionistów: gol Hubnika, "samobój" "Komora", wpadka Boruca

Piłkarski weekend byłych legionistów: Gole Hubnika, Smolińskiego i Jarzębowskiego

Michał Talaga

01.10.2013 18:45

(akt. 05.01.2019 10:42)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Indywidualne osiągnięcia na swoim koncie zapisali tym razem Michal Hubnik, Marcina Smolińskiego oraz Tomasza Jarzębowskiego - wszyscy zdobyli po jednym golu. Kolejny mecz bez straty bramki rozegrał Artur Boruc, którego zespół w 6 kolejkach stracił zaledwie dwie bramki. Aktywny w meczu Lens - Metz był Danijel Ljuboja.

Berezowski Igor (SK Lierse) - ławka rezerwowych w meczu z Anderlecht Bruksela (Anderlecht - Lierse 2:0)

Blanco Ismael (CA Lanus) - 1 minuta w meczu z River Plate (Lanus - River 0:1)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut w meczu z Crystal Palace (S'hampton - Crystal Palace 2:0)

Borysiuk Ariel (1FC Kaiserslautern) - 2 minuty w meczu z TSV 1860 (1FCK - TSV 3:0)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 69 minut w meczu z AMSD (Velez - AMSD 4:1) oraz 90 minut w meczu z Estudiantes (Estudiantes - Velez 0:0)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z W.B.A. (W.B.A. - Arsenal 1:1) oraz ławka rezerwowych w meczu z meczu ze Swansea (Swansea - Arsenal 1:2)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut, 1 żółta kartka w meczu z Rostów nad Donem (Amkar - Rostov 1:0) oraz 90 minut w meczu z Anży (Anży - Amkar 2:2)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - nieobecny w meczu z Elazigspor (Elazigspor - Sivasspor 2:4)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - 90 minut, 1 gol w meczu z Dukla Praga (Dukla - Jablonec 1:1)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut, 1 gol w meczu z GKS Bełchatów (GKS - Arka 0:1)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut w meczu z Rubin Kazań (Krasnodar - Rubin 1:0)

Kelhar Dejan (Qabala FC) - ławka rezerowych w meczu z Simurq (Simurq - Qabala 0:0)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - 90 minut w meczu z FC Metz (Lens - Metz 3:2)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z CSKA Moskwa (Terek - CSKA 2:0)

Machnowskij Kostiantyn (FK Sewastopol) - nieobecny w meczu z Arsenał Kijów (Arsenał - Sewastopol 3:1)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - nieobecny w meczu z Orhangazispor (Orhangazispor - Akhisar 2:4)

Mucha Jan (Krylja Samara) - ławka rezerwowych w meczu z Zenit (Krylja - Zenit 1:4) oraz 90 minut w meczu z Dynamo Moskwa (Dynamo - Krylja 2:0)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z CSKA Moskwa (Terek - CSKA 2:0)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 90 minut, 1 gol w meczu z Flota Świnoujście (Olimpia - Flota 2:0)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - nieobecny w meczu ze z W.B.A. (W.B.A. - Arsenal 1:1) oraz 90 minut w meczu z meczu ze Swansea (Swansea - Arsenal 1:2)

Wolski Rafał (Fiorentina) - 45 minut w meczu z AC Parma (Atalanta - Fiorentina 0:2)