News: Piłkarski weekend byłych legionistów: gole "Jędzy", Grosickiego i Mezengi, asysta Rybusa

Michał Talaga

10.12.2013 21:45

(akt. 09.12.2018 01:28)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Świetnie prezentuje się w Rosji Artur Jędrzejczyk, który nie dość, że gra w każdym meczu po 90 minut to jeszcze w miniony weekend dołożył piękną bramkę za 3 punkty. Asystę w Tereku zaliczył Maciej Rybus zaś po jednym trafieniu dołożyli w Turcji Bruno Mezenga oraz Kamil Grosicki.

Berezowski Igor (SK Lierse) - 90 minut w meczu ze KV Oostende (KV - Lierse 0:0 k. 8:7) oraz ławka rezerwowych w meczu z KAA Gent (Lierse - Gent 1:3)

Blanco Ismael (CA Lanus) - ławka rezerwowych w meczu z Ponte Preta (Ponte Preta - Lanus 1:1)

Boruc Artur (Southampton) - nieobecny w meczu z Chelsea (S'hampton - Man. City 1:1)

Borysiuk Ariel (1FC Kaiserslautern) - nieobecny w meczu z Fortuna Dusseldorf (1FCK - Fortuna 0:1)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - ławka rezerwowych w meczu z Everton (Arsenal - Everton 1:1)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut w meczu z Dynamo Moskwa (Dynamo - Amkar 2:0)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - 87 minut, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Silivrispor (Sivasspor - Silivrispor 1:0) oraz nieobecny w meczu Besiktas (Besiktas - Sivasspor 1:1)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z CSKA Moskwa (Krasnodar - CSKA 1:0)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - nieobecny w meczu z Neslois (Neslois - Lens 1:4)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - 90 minut w meczu z Tom Tomsk (Terek - Tomsk 2:0)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 90 minut, 1 gol w meczu z Konyaspor (Akhisar - Konyaspor 2:1)

Mucha Jan (Krylja Samara) - nieobecny w meczu z Wołga (Wołga - Krylja 1:2)

Novo Nacho (Greenock Morton) - 90 minut w meczu z Dundee (Greenock - Dundee 1:2)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - 87 minut, 1 asysta (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Tom Tomsk (Terek - Tomsk 2:0)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Everton (Arsenal - Everton 1:1)

Wolski Rafał (Fiorentina) - ławka rezerwowych w meczu z Roma (Roma - Fiorentina 2:1)