Polonia Warszawa - Legia Warszawa 1:1 (1:0)

Redakcja

02.09.2008 20:30

(akt. 19.12.2018 23:05)

Meczem z Polonią Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej, zespół trenera <b>Jana Urbana</b> rozpoczął dziś rywalizację w Pucharze Ekstraklasy. Już w 7. minucie spotkania za sprawą <b>Krzysztofa Gajtkowskiego</b> prowadzenie objęli gospodarze. Na wyrównanie kibice warszawskiej Legii czekać musieli do 85. minuty, kiedy rozgrywający niezłą partię <b>Marcin Smoliński</b> pokonał <b>Radosława Majdana</b>, dobijając strzał <b>Radosława Mikołajczaka</b>. Do ostatniego gwizdka sędziego wynik nie uległ już zmianie, dzięki czemu "Wojskowi" pomimo przewagi polonistów, wywieźli z Konwiktorskiej jeden punkt. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=379 class=link>Relacja z meczu - "Bezkrólewie trwa - kolejne derby na remis"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=379 class=link target=blank>Zapis relacji "na żywo"</a> - <a href=fotoreportaz.php?id=671 class=link>Fotoreportaż z meczu</a>
Polonia Warszawa - Legia Warszawa 1:0 (1:0) Gajtkowski (7 min.) - Smoliński (85. min.) Żółta kartka: Mynar i Gajtkowski (Polonia) oraz Rocki i Wysocki (Legia) Polonia: Majdan - Mynar (76' Ivanovski), Skrzyński, Piątek, Telichowski - Piechniak (46' Lato), Bąk (63' Kozioł), Majewski (46' Jodłowiec), Zasada - Kosmalski, Gajtkowski Legia: Skaba - Descarga (62' Bronowicki), Tito, Wysocki, Kiełbowicz - Rocki (83' Mikołajczak), Vuković, Giza (90' Zbozień), Ekwueme, Edson (76' Smoliński) - Arruabarena