Jan Szurek

Źródło:

29.03.2006 20:03

(akt. 26.12.2018 05:35)

Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała z rówieśnikami z Węgier 0:2 (0:1) w towarzyskim meczu, który odbył się stadionie warszawskiej Polonii. Całe spotkanie rozegrał <b>Jakub Rzeźniczak</b>. Polacy stracili bramki w 41 minucie po bezbłędnie wykorzystanym rzucie karnym przez <b>Daniela Tosera</b> oraz w 88 minucie po strzale <b>Zoltana Jovanczai</b>. Spotkanie oglądało 500 osób.
Skład reprezentacji Polski: Radosław Janukiewicz (46' Paweł Linka) - Dawid Kucharski (46' Piotr Celeban), Jakub Rzeźniczak, Marcin Kowalczyk (65' Mariusz Pawelec), Grzegorz Wojtkowiak (46' Piotr Klepczarek) - Grzegorz Bartczak, Łukasz Jasiński (46' Michał Trzeciakiewicz), Mariusz Zganiacz, Tomasz Podgórski - Marcin Tarnowski, Grzegorz Kmiecik (55' Jakub Ławecki). W maju reprezentację U-21 czekają trzy wyjazdowe spotkania towarzyskie: z Litwą (2 maja), Szwajcarią (17 maja) i Szwecją (24 maja).