Piotr Szydłowski

Źródło:

03.05.2006 18:39

(akt. 25.12.2018 22:33)

Na czterech wygranych spotkaniach z rzędu zakończyła się dobra passa rezerw Legii. Dziś piłkarzom "Dwójki" przyszło zmierzyć się na własnym boisku ze Stalą Głowno. Legioniści rozpoczęli optymistycznie. Po strzale <b>Adriana Paluchowskiego</b> prowadzili 1:0. Niestety, w drugiej połowie rywale przechylili szalę zwycięstwa na swoja stroną, zdobyli dwa gole i wygrali 2:1.
W 60. minucie Stal wyrównała po samobójczym trafieniu Artura Chałasa. Osiem minut później bylo juz 2:1 dla gości, a na listę strzelcow wpisał się Kaminski. W najbliższą niedzielę rezerwy rozegrają kolejny mecz ligowy, w Pruszkowie, ze Zniczem.