News: Rezerwy: Remis na zakończenie sezonu

Rezerwy: Remis na zakończenie sezonu

Marcin Szymczyk

08.06.2014 20:00

(akt. 08.12.2018 15:20)

W ostatnim meczu sezonu rezerwy Legii zremisowały z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1. Legioniści prowadzili dzięki trafieniu Misiaka już w 8. minucie spotkania. Po zmianie stron jednak więcej ambicji wykazywali goście, który walczyli o utrzymanie w lidze. Mieli sporo sytuacji ale znakomicie bronił Smyłek. Skapitulował raz po uderzeniu Gregorowicza w 75 minucie. Wkrótce skrót wideo ze spotkania rezerw.

Fotoreportaż z meczu

Legioniści rozpoczęli z dużym animuszem i już w 8. minucie uderzeniem z półobrotu popisał się z 17 metra popisał się Norbert Misiak i pokonał bramkarza gości. Później tempo spotkania się uspokoiło, swoje okazje mieli Bajdur i Kurowski, ale dobrze ich uderzenia wybronił Waśków. Z drugiej strony dwie idealne wręcz okazje zmarnował Bal. A w końcówce pierwszej części gry Enow ograł Michalaka i w sytuacji sam na sam trafił w nogi rozpaczliwie interweniującego stopera Legii.

Po zmianie rywale nacierali raz po raz, tylko zwycięstwo dawało utrzymanie w III lidze graczom z Grodziska. Kolejne dwie wymarzone okazje zmarnował Bal przegrywając ze Smyłkiem. Wyrównał płaskim strzałem tuż przy słupku Gregorowicz, ale to nie był jego dzień. W końcówce spotkania miał dwie okazje ale raz zgubił piłkę dryblując w polu karnym, a raz fatalnie przestrzelił. Po jednym z dośrodkowań Enow posłał piłkę tuż obok słupka. Nic już nie wpadło do siatki Legii i Pogoń pożegnała się z III ligą. Z naszej strony na uwagę zasługuje tylko akcja z doliczonego czasu gry i strzał Monety z ostrego kąta, który wybronił Waśków.

Spotkanie zakończone remisem, zaś jego przebieg odzwierciedlał trochę rundę wiosenną w wykonaniu Legii II – też dobrze zaczęli, potem był gorszy okres, zaś na koniec uczucie niedosytu i wrażenie, że powinno być lepiej.

Legia II - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:1 (1:0)

Bramki: Misiak 8' - Gregorowicz 75'

Legia II: Smyłek – Rozmus, C. Michalak, Budek (26’ Parobczyk), Turzyniecki, Kalinkowski, Misiak (65' K. Michalak), Moneta, Karbowy (80' Janusiewicz), Kurowski, Bajdur

Pogoń: Waśków – Rybaczuk (60' Gregorowicz), Gnoiński, Pałuba, Maślanka (46' Kołodziejski), Enow, Ćwik (65' Odong), Kołaczek, Pietraszek, Bal, Czapa (60' Perzyna)