Stal Sanok - Legia Warszawa 1:1 (0:0)

Redakcja

08.04.2009 13:00

(akt. 17.12.2018 23:24)

W meczu rewanżowym 1/4 finału Pucharu Ekstraklasy, Legia Warszawa zremisowała dziś 1:1 w Sanoku z miejscową Stalą. W 47. minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził <b>Paweł Kosiba</b>, natomiast do remisu kilkanaście minut później doprowadził <b>Piotr Rocki</b>. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu, rozegranym w Warszawie, "Wojskowi" wygrali 3:1. Bilans 4:2 w dwumeczu daje Legii awans, ale styl w jakim wicemistrzowie Polski uporali się z czwartoligowcem nie napawa optymizmem. <br>- <a href=http://www.legia.net/mecz.php?id=409 class=link>Relacja z meczu - "Wszyscy chcieli obejrzeć Legię"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/mecz_live.php?id=409 class=link>Zapis relacji "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=754 class=link>Fotoreportaż z Sanoka - 79 zdjęć</a>
Stal Sanok - Legia Warszawa 1:1 (0:0) Kosiba (47. min.) - Rocki (64. min.) Żółte kartki: Sumara, Jaracz, Węgrzyn, Kuzicki i Kosiba (Stal) oraz Rocki (Legia) Stal: Pietrzkiewicz - Szałankiewicz (60' Chudziak), Sumara, Jaracz - Nikody (66' Kruszyński), Kuzicki, Węgrzyn, Borowczyk, Kosiba - Niemczyk, Spaliński (58' Pańko). Legia: Skaba - Descarga, Astiz, Choto, Kiełbowicz - Radović (63' Mikołajczak), Borysiuk (83' Koziara), Jarzębowski, Rocki, Ostrowski - Paluchowski (71' Majkowski)