News: Finisz Ekstraklasy według statystyków

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

22.08.2014 08:40

(akt. 21.12.2018 15:55)

Legia wygrała 1:0 w Kazachstanie z Aktobe i do Polski piłkarze stołecznego klubu wrócili w dobrych humorach. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 48. minucie spotkania Ondrej Duda. Polacy oddali więcej strzałów na bramkę przeciwników, choć wywalczyli mniej rzutów rożnych w przekroju 90 minut. Poniżej statystyki.

FK Aktobe - Legia Warszawa

Gole 0:1 (Duda)

Asysty 0:1 (Brzyski)

Strzały 12:16

Strzały celne 3:4 (Pizzelli, Neco, Tagybergen - Żyro 2, Duda, Vrdoljak)

Strzały niecelne 7:8 (Pizzelli 3, Khayrullin, Tagybergen, Korobkin, Mineiro - Jodłowiec 3, Żyro 3, Broź, Radović)

Strzały zablokowane 2:4

Poprzeczki/słupki 0:0

Spalone 1:2 (Antonow - Duda, Kucharczyk)

Faule 21:10 (Neco 7, Khayrullin 3, Tagybergen 3, Korobkin 3, Arzumanyan 2, Miroschnichenko, Mineiro, Aimbetow - Radović 2, Żyro 2, Jodłowiec, Duda, Kucharczyk, Vrdoljak, Rzeźniczak, Broź)

Rzuty rożne 8:3

Żółte kartki 1:0 (Korobkin)

Czerwone kartki 0:0

Zmiany 3:0 (Tsarikayew za Miroschnichenkę, Zenkovich za Antonowa, Aimbetowv za Khayrullina).