Mirosław Drożdż

Źródło:

22.05.2005 23:20

(akt. 28.12.2018 18:18)

Po pierwszej połowie widziałem jak Franek i Żuraw spoglądali po sobie, nie wiedząc co się dzieje. W dzisiejszym spotkaniu wysoko postawiliśmy Wiśle poprzeczkę. Mecz mi dziś wyszedł i jestem z tego szczęśliwy. Bramkę zadedykowałem swojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku (7 miesiąc ciąży, prawdopodobnie syn - przyp.red.). Przy stanie 3:0 po pierwszych 45 minutach przeciwnikom trudno było odrobić straty. Graliśmy konsekwentnie i w przodzie i w obronie i to zaowocowało wygraną - powiedział po meczu strzelec bramki w dzisiejszym spotkaniu <b>Tomek Sokołowski I </b>