News: U-19: Dwa mecze Kamila Kamińskiego

Marcin Szymczyk

Źródło: 90minut.pl

13.11.2011 16:38

(akt. 12.12.2018 17:03)

<p>W ciągu trzech dni reprezentacja Polski do lat 19 rozegrała dwa mecze - z rówieśnikami z Gruzji i Luksemburga. W obu spotkaniach wystąpił napastnik Młodej Legii Kamil Kamiński. W pierwszym spotkaniu legionista pojawił się na boisku w 36. minucie gry ale nie zdołał jednak trafić do siatki rywali, a "Biało-Czerwoni" przegrali z Gruzinami 1:3. W dzisiejszej rywalizacji z Luksemburgiem nasz gracz przebywał na murawie od 68. minuty gry - Polacy wygrali 2:1.</p>

Oba mecze odbyły się w ramach turnieju eliminacyjnego do mistrzostw Europy rozgrywanego w Turcji. W ostatnim meczu turnieju Polacy zagrają w środę z Turcją. Do II rundy eliminacyjnej rozgrywanej wiosną awansują zespoły z miejsc 1-2 z każdej z dwunastu grup oraz najlepsza drużyna z trzeciego miejsca.

Polska - Gruzja 1:3

21' (1:0) Kacper Przybyłko
31' (1:1) Wojciech Pawłowski (samobój)
41' (1:2) Giorgi Czanturia
76' (1:3) Lasza Parunaszwili

Polska: Wojciech Pawłowski - Julien Tadrowski, Patryk Fryc, Piotr Piekarski (71' Marcin Byszewski), Michał Nalepa, Szymon Drewniak, Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński, Jakub Bąk (36' Kamil Kamiński), Kacper Przybyłko, Kamil Wiktorski.

Polska - Luksemburg  2:1
17' (1:0) Arkadiusz Milik
53' (2:0) Szymon Drewniak
82' (2:1) Antonio Luisi

Polska:Michał Szromnik - Julien Tadrowski, Michał Kołodziejski, Michał Nalepa, Kamil Wiktorski - Jakub Bąk (90' Jakub Kiełb), Patryk Fryc, Szymon Drewniak, Piotr Zieliński - Arkadiusz Milik, Kacper Przybyłko (68' Kamil Kamiński)