Marcin Szymczyk

Źródło:

07.11.2003 21:51

(akt. 02.01.2019 10:26)

Mecz rozpoczął się od ataków Legionistów. W 8 minucie w trudnej sytuacji nad poprzeczką uderzył głową Saganowski. Trzy minuty później pierwsza akcja Widzewa i Goliński był bliski zdobycia prowadzenia. Po tej akcji gra się wyrównała, ale nadal była rwana i niedokładna. Następnie mieliśmy okres przestoju w grze, akcje toczyły się głównie w środkowej strefie boiska. Okres marazmu przerwała przewrotka Juliano. Piłka poszybowała jednak wysoko nad poprzeczką. Legia grała niestety statycznie i słabo. Brak było akcji skrzydłami, strzałów z dystansu, podań z pierwszej piłki. Widzew również niczym nie zachwycił i dlatego wynik do przerwy brzmiał 0:0. W pierwszych minutach na boisku nie działo się zbyt wiele. Nuda! Nadeszła jednak 70 minuta meczu. Svitlica wyszedł sam na sam, uderzył z całej siły po ziemi i piłka zatrzepotała w siatce!! 1:0 dla Legii! W 83 minucie w groźnej sytuacji ponownie Svitlica, ale tym razem znakomicie Robakiewicz. Jeszcze w doliczonym czasie gry golkipera Widzewa sprawdzili Sokołowski do spółki ze Svitlicą i sędzia zakończył mecz. 1:0 i bardzo ważne 3 punkty!!!!! Legia rozpoczęła mecz w następującym składzie - Boruc - Choto, Zieliński, Jóźwiak - Kiełbowicz, Surma, Magiera, Vukovic, Sokołowski II - Saganowski, Svitlica Pełna relacja dostępna jest tutaj. Fotoreportaż dostępny jest tutaj