Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1 (0:1)

Redakcja

10.07.2009 20:30

(akt. 17.12.2018 12:21)

Kilka minut przed godziną 22:30 w Łodzi zakończył się ostatni sparing Legii Warszawa przed pierwszymi meczami eliminacji Ligi Europejskiej. Przeciwnikiem powracającej ze zgrupowania w Austrii drużyny "Wojskowych" był zwycięzca rozgrywek pierwszej ligi minionego sezonu - Widzew Łódź. Od 10. minuty po strzale głową <b>Artura Jędrzejczyka</b> Legia prowadziła 1:0. W 48. minucie gry stan meczu wyrównał <b>Radosław Matusiak</b>. <br>- <a href=http://www.legia.net/sparing.php?id=16 class=link>Relacja z meczu - "Łódzki kres sparingowej serii zwycięstw"</a><br>- <a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=824 class=link>Fotoreportaż z Łodzi - kliknij tutaj</a>
Widzew Łódź - Legia Warszawa 1:1 (0:1) Matusiak (48. min.) - Jędrzejczyk (10. min.) Żółte kartki: Sernas (Widzew) oraz Smoliński i Kumbev (Legia) Widzew: Mielcarz (46' Fabiniak) - Szymanek, Ukah, Bieniuk, Juszkiewicz (46' Żółtkowski) - Oziębała, Robak (46' Matusiak), Grzeszczyk (68' Miloseski), Broź - Kuklis (46' Sernas), Durić (61' Grzelczak) Legia: Skaba (46' Machnowskyj) – Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Kumbev, Komorowski – Kosecki, Borysiuk (65' Ekwueme), Roger, Rybus, Smoliński – Mięciel (84' Paluchowski)