News: Wypożyczeni: Wolski strzela dla Polski

Wypożyczeni: Gol Mikołajczaka

Piotr Kamieniecki

11.09.2011 19:30

(akt. 04.01.2019 12:14)

<p>Gola dla Elany Toruń zdobył Radosław Mikołajczak, a jego zespół pokonał ROW Rybnik 3:2. Znowu z dobrej strony pokazał się Jakub Chrostowski, który uratował punkcik Legionovii Legionowo. Z powodu kontuzji nie zagrali Damian Zbozień i Wojciech Lisowski. Z kolei po urazie na boisko wrócił Adam Banasiak, ale jego Olimpia przegrała 0:2 z Wartą Poznań. Poniżej szczegóły.</p>

Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - Lisowski z powodu urazu barku nadal pauzuje. Jego zespół pokonał na wyjeździe Termalicę Nieciecza 3:2 i jest trzeci w tabeli.

Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - Banasiak pojawił się na murawie w 64. minucie. Zmienił Lubomira Ljubenowa. Olimpia przegrała 0:2 z Wartą Poznań

Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - Bełchatów po bezbarwnym meczu zremisował z Widzewem Łódź 0:0. Zbozień jest kontuzjowany.

Dawid Duda (Znicz Pruszków) - Duda pojawił się w wyjściowym składzie Znicza. Grał do 59. minuty kiedy to zmienił go Kamil Tomas. Ekipa z Pruszkowa przegrała 1:2 z Wisłą Puławy.

Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - Chrostowski zagrał przez 90 minut. Legionovia zremisowała 1:1. Kuba nie miał szans przy strzale Konrada Łagodzińskiego. Bramkarz uchronił jednak swoją drużynę przed porażką dobrze broniąc sytuację sam na sam z Łagodzińskim w 79. minucie.

Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - Nie zagrał w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - Radek pokazał się z dobrej strony w wygranym pojedynku z Energetykiem ROW Rybnik 3:2. Mikołajczak zdobył jedną z trzech bramek dla gospodarzy. Skrzydłowy wypożyczony z Legii zagrał przez całe spotkanie. Jego zespół jest liderem rozgrywek.

Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - Zagrał przez cały mecz w barwach MKS-u. Ekipa z Kutna po kiepskim meczu przegrała 0:2 z Orłem Wierzbica.