Redakcja

Źródło: 90minut.pl

28.08.2007 20:49

(akt. 22.12.2018 08:29)

Już w najbliższy piątek w Lubinie Legia zmierzy się z Zagłębiem. Podopieczni <b>Czesława Michniewicza</b> rozpoczęli przygotowania do meczu z naszą drużyną od sparingu ze Spartą Świdnica. Mistrzowie Polski wygrali aż 10:0. Po dwie bramki zdobyli <b>Manuel Arboleda</b> i <b>Rui Miguel</b>. Po jednej <b>Michał Chałbiński, Vidas Alunderis, Szymon Pawłowski, Piotr Włodarczyk, Michał Steinke</b> i <b>Dawid Plizga</b>.
Spotkanie podzielono na trzy części i grano 3 razy 30 minut. Skład Zagłębia - (I tercja) Michal Václavík - Grzegorz Bartczak, Michał Stasiak, Manuel Santos Arboleda Sánchez, Przemysław Kocot - Wojciech Łobodziński, Mateusz Bartczak, Rui Miguel, Robert Kolendowicz - André Nunes, Michał Chałbiński. (II tercja) Aleksander Ptak - Piotr Kieruzel, Vidas Alunderis, Michał Steinke, Przemysław Kocot - Łukasz Hanzel, Andrzej Szczypkowski, Dariusz Jackiewicz, Robert Kolendowicz (Marcin Pietroń) - Szymon Pawłowski, Piotr Włodarczyk. (III tercja) Jakub Jesionkowski - Piotr Kieruzel, Vidas Alunderis, Michał Steinke, Przemysław Kocot - Łukasz Hanzel, Andrzej Szczypkowski, Dariusz Jackiewicz, Marcin Pietroń - Piotr Włodarczyk (Michał Zapaśnik), Dawid Plizga.