Pasik

Źródło:

01.09.2002 22:14

(akt. 05.01.2019 03:13)

Po wspaniałym meczu Legia pokonała krakowską Wisłę 3:2. Zaczęło się dla Legii bardzo dobrze, w 3 minucie bramkę zdobył Stanko Svitlica. Wisła jednak szybko strzeliła dwie bramki (Stolarczyk i Żurawski) i na boisko zaczęło być nerwowo.W przerwie trener Okuka dokonał dwóch zmian, Wróblewski i Dudek zastąpili Kiełbowicza i Magierę. Legia w tej częśći spotkania miała dość dużą przewagę, która zamieniła na bramki w 68 i 83 minucie. Najpierw Zieliński przedłużył dośrodkowanie głową do Kucharskiego i ten strzelił nie do obrony, a potem sam podający również głową umieścił piłkę w siatce. Nic już się nie zmieniło i Legia zwyciężyła! Obszerna relacja z meczu oraz pomeczowe wypowiedzi dostępne są tutaj. Zapraszamy również do obejrzenia fotoreportażu z meczu, który jest dostępny tutaj.