Rynio

Źródło:

17.05.2003 14:42

(akt. 03.01.2019 12:01)

Legia wygrała na gorącym terenie szalenie ważny mecz z Widzewem. Nie było jednak łatwo. Do 66 minuty utrzymywał się wynik bazbramkowy, a strona przeważającą byli gospodarze. W końcu jednak wyśmienitą główką popisał się Cezary Kucharski i było 1:0!!!!!! Legia poszła za ciosem i po chwili było już 2:0!!! Marek Saganowski przelobował bramkarza Widzewa. W 81 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się "Sagan". 3:0!!!! Widzew odnalazł się dopiero dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Wolejem popisał się Węgrzyn, Boruc zdołał odbić piłkę, ale dobił Dymkowski. 3:1! Legia wystąpiła w następującym składzie - Boruc - Jarzębowski, Zieliński, Jóźwiak - Surma - Wróblewski, Vuković, Kucharski, Sokołowski(85' Szala) - Svitlica(61' Majewski), Saganowski Szczególową relację oraz pomeczowe wypowiedzi można przeczytać pod tym adresem. MEGAfotoreportaż z tego spotkania dostępny jest tutaj.