• Pewny strzał Augustyniaka, Legia wygrała 5:2 w rzutach karnych!
  • Hładun obronił strzał Romano, po chwili Majchrzak trafił do siatki. Jest 1:1
  • Bramkarz obronił strzał Rosołka
  • Lopez na 1:0 z karnego
  • 119'
    Koniec. Legia wygrała 6:0 z Botosani! Dojdzie jeszcze do drugiej serii rzutów karnych
  • 118'
    118' 6:0 dla Legii! Elitim prostopadle podał do Majchrzaka, który trafił do siatki z 8. metra. Legia prowadzi 6:0!
  • 115'
    Elitim dośrodkował z rzutu rożnego na 8. metr, do Majchrzaka, który skutecznie główkował. Jest 5:0 dla Legii!
  • 114'
    Ajjj! Urbański podał do Rosołka, ten wypatrzył Majchrzaka, który uderzył trochę niecelnie z 17. metra
  • 112'
    Jędrzejczyk utrzymał się przy piłce i został sfaulowany na boku boiska
  • 111'
    Mouaddib oddał niezły strzał z rzutu wolnego, Hładun zbił piłkę na rzut rożny
  • 110'
    Adkonis faulował na 18. metrze od własnej bramki, rzut wolny dla Botosani
  • 109'
    Szczepaniak dośrodkował z prawej flanki na dalszy słupek, ale zabrakło trochę precyzji
  • 108'
    Spokojny fragment meczu
  • 106'
    Aut dla Legii
  • 105'
    Rumuni w posiadaniu
  • 104'
    Adkonis za Strzałka, Szczepaniak za Baku, Majchrzak za Pekharta
  • 103'
    Legia krótko rozegrała rzut wolny. Elitim prostopadle zagrał na prawą stronę pola karnego do Strzałka, ten dośrodkował na środek, do Rosołka, który skutecznie główkował z 5. metra. Jest 4:0 dla Legii
  • 99'
    Baku wybił piłkę po dośrodkowaniu z prawej flanki na dalszy słupek
  • 98'
    Chodyna prostopadle zagrywał w pole karne, gdzie doszło do zamieszania i wybicia
  • 96'
    Strzałek prostopadle zagrał za linię obrony do Pekharta, który był na spalonym
  • 94'
    Nieudany strzał Strzałka z 16. metra
  • 93'
    Jędrzejczyk prostopadle podawał do Strzałka, ten nie opanował mocnego zagrania
  • 92'
    Rosołek za Kramera
  • 91'
    Zaczęła się czwarta kwarta
  • 90+13'
    Po trzech kwartach jest 3:0 dla Legii
  • 90+10'
    Urbański upadł w polu karnym po kontakcie z rywalem, ale nie było rzutu karnego
  • 90+9'
    Augustyniak wrzucił z autu w pole karne, piłka wpadła w kozioł i trafił do Pekharta, który skutecznie uderzył z powietrza. Jest 3:0 dla Legii
  • 90+7'
    Obecny skład Botosani: Kukic - Cret, Seroni, Sadiku, Pavlovic, Fulop, David G., Jaly, Kaprof, Gligor, Lopez
  • 90+7'
    Strzałek dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, doszło do zamieszania, piłka opuściła pole karne, po chwili dośrodkowanie Elitima zostało zablokowane
  • 90+5'
    Urbański prostopadle zagrał w pole karne do Pekharta, który został uprzedzony, po chwili strzał Chodyny z 20. metra złapał bramkarz
  • 90+4'
    82' Elitim świetnie przerzucił na prawe skrzydło do Baku, ten zszedł do środka i trochę niedokładnie odegrał do Elitima, który stracił piłkę pod presją
  • 90+3'
    Rumuni mieli korner, po którym nie doszło do zagrożenia, tak jak po szansie z tzw. ponowienia
  • 90+3'
    Lopez oddał mocny strzał z 18. metra, piłka odbiła się od Jędrzejczyka i przeleciała tuż obok bliższego słupka
  • 90+2'
    80' Baku i Chodyna zamienili się stronami. Pierwszy jest teraz na lewym wahadle, drugi na prawym
  • 90+1'
    Augustyniak chciał prostopadle podać do Chodyny, ale zagranie zostało przecięte
  • 90'
    Mouaddib dośrodkował z wolnego w pole karne, Pekhart wybił piłkę
  • 90'
    Rzut wolny dla Botosani, do bramki ok. 35 metrów
  • 89'
    Bardzo niecelne zagranie Gligora z 15. metra
  • 87'
    Karolak miękko zagrał za linię obrony do Chodyny, który był na spalonym
  • 86'
    Strzałek dośrodkował w pole karne, do Kramera, który lekko uderzył z powietrza, bramkarz Botosani złapał piłkę
  • 85'
    Faul Urbańskiego w środku pola
  • 84'
    Chodyna nie dopadł do piłki po centrze Baku
  • 81'
    Kramer sfaulowany w środku pola
  • 80'
    Lopez uderzył nieco niedokładnie z 17. metra
  • 78'
    Baku dopadł do piłki po prawej stronie pola karnego, wygrał pojedynek z rywalem i wycofał do niepilnowanego Urbańskiego, który skutecznie strzelił z 10. metra pod poprzeczkę. Legia prowadzi 2:0
  • 77'
    65' 2:0 dla Legii! Urbański!
  • 77'
    Urbański miękko zagrał za linię obrony do Pekharta, ale trochę za mocno
  • 76'
    Eliitm dośrodkował z rożnego w pole karne, piłka wybita
  • 75'
    Skład Legii: Hładun - Jędrzejczyk, Augustyniak, Karolak - Baku, Strzałek, Elitim, Urbański, Chodyna - Pekhart, Kramer
  • 74'
    Urbański sfaulowany w środku pola
  • 66'
    Po 60 minutach jest 1:0 dla Legii, która wygrała też 5:4 w rzutach karnych
  • 66'
    Legia wygrała 5:4 w karnych
  • 66'
    Goncalves wykorzystał "jedenastkę", potem to samo zrobił Chica-Rosa
  • 65'
    Dican trafił do siatki, Legia prowadzi w karnych 4:3
  • 65'
    4:2 po wykorzystanym karnym Wszołka
  • 64'
    Kapustka i Ferreira wykorzystali rzuty karne, jest 3:2
  • 63'
    Luquinhas trafił do siatki, potem Tobiasz obronił strzał Celei. Jest 2:1 dla Legii
  • 63'
    Nsame nie wykorzystał "jedenastki", bramkarz obronił jego strzał. Po chwili Tobiasz obronił strzał Mailata, nadal 1:1
  • 61'
    Gual wykorzystał rzut karny 1:0, Florescu też trafił. Jest 1:1
  • 59'
    Czas na serię rzutów karnych
  • 59'
    Po dwóch kwartach jest 1:0 dla Legii
  • 59'
    Ładna akcja Legii. Luquinhas prostopadle zagrał do Morishity, a ten płasko zagrał wzdłuż boiska, do niepilnowanego Guala, który dopełnił formalności z bliskiej odległości
  • 56'
    1:0 dla Legii! Gual!
  • 56'
    Kapustka zagrał na jeden kontakt z Gualem, ale za mocno zagrał prostopadle do Wszołka
  • 55'
    Morishita wygrał szybkościowy pojedynek w defensywie, w dodatku został sfaulowany na wysokości koła środkowego
  • 53'
    Kapustka dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek, do Wszołka, który główkował, ale doszło do wybicia piłki sprzed linii bramkowej, po chwili "Wszołi" popełnił faul w ataku
  • 52'
    Szybki atak Legii, Morishita mocno zagrał z lewej flanki w pole karne, gdzie doszło do wybicia na korner
  • 51'
    Kapustka bezpośrednio uderzył z wolnego, piłka przeleciała nieco nad poprzeczką
  • 51'
    Rzut wolny dla Legii, do bramki ok. 25 metrów
  • 50'
    Rumuni krótko rozegrali rzut wolny, po którym Tobiasz złapał strzał Florescu z dystansu
  • 49'
    Faul Ziółkowskiego na boku boiska, rzut wolny dla Botosani na wysokości 25. metra
  • 49'
    Florescu dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, gdzie doszło do zamieszania, ostatecznie piłkę złapał Tobiasz
  • 48'
    Tobiasz bardzo dobrze interweniował po niezłym strzale Florescu zza pola karnego, z prawej strony boiska. Rumuni mają korner
  • 47'
    Kapustka dośrodkował z rożnego na środek pola karnego, do Nsame, który został zablokowany po główkowaniu
  • 47'
    Kapustka prostopadle podał do Guala, który został zablokowany, po chwili Hiszpan świetnie przełożył trzech rywali, został znowu zablokowany, ale odegrał jeszcze do Luquinhasa, który został zablokowany po strzale z 10. metra
  • 46'
    Mailat potężnie, ale bardzo niecelnie uderzył z dystansu
  • 45+5'
    Rumuni w ataku pozycyjnym
  • 45+4'
    Gual został zablokowany w polu karnym
  • 45+4'
    Goncalves mocno uderzył z rzutu wolnego, bramkarz Botosani pewnie złapał piłkę
  • 45+3'
    Luquinhas zbiegł z lewej strony do środka boiska i został sfaulowany przez Ferreirę, rzut wolny dla Legii na wysokości 25. metra
  • 45+3'
    Nsame stracił piłkę pod presją dwóch rywali, blisko pola karnego Botosani
  • 45+2'
    Tiganasu wycofał na 18. metra do Mailata, ten chciał zagrać na 16. metr, ale zatrzymał go Goncalves
  • 45+1'
    Dican za mocno przerzucił piłkę z lewej na prawą stronę, grę wznowił Tobiasz
  • 45+1'
    Dican technicznie uderzył z 20. metra, piłka przeleciała nieco nad poprzeczką
  • 45'
    Kontra Legii. Nsame dobrze podał na wolne pole do Wszołka, ten zagrał na dalszy słupek do Luquinhasa, który zgrał głową do Guala. Hiszpan został zablokowany, po chwili Goncalves trochę niecelnie uderzył z 17. metra
  • 43'
    Wszołek sfaulowany w defensywie, przez Florescu
  • 43'
    Gual sfaulował Mailata na boku boiska. Rzut wolny dla Rumunów, krótko rozegrany
  • 42'
    Nsame stracił piłkę blisko pola karnego Botosani, będąc pod presją trzech rywali
  • 42'
    Kapustka dośrodkował z rzutu wolnego na środek pola karnego, w kierunku Ziółkowskiego, który nie zdołał musnąć piłki, ostatecznie był spalony
  • 40'
    Luquinhas był opatrywany przez lekarzy, ale może grać dalej
  • 39'
    Żółta kartka dla Celei za faul na Luquinhasie
  • 39'
    Wszołek ładnie zagrał z Kapustką, ten podał na 18. metr, do Nsame, który upadł po kontakcie z Friday'em, ale sędzia nie widział faulu w tej akcji
  • 37'
    Kontra Legii. Kapustka prostopadle zagrał do Guala, ten za mocno dośrodkował z prawego sektora
  • 36'
    Dican uderzył z dystansu mocno, ale nad bramką
  • 36'
    Leszczyński wybił piłkę na aut pod presją na boku boiska
  • 35'
    Wszołek wrzucił piłkę z autu w pole karne, Ziółkowski zgrał do Guala, który główkował nieco obok bramki
  • 34'
    Rozpoczęła się druga kwarta (mecz rozgrywany w systemie 4x30 minut)
  • 32'
    Chwila przerwy, zaraz wracamy do gry
  • 31'
    Koniec pierwszej kwarty
  • 31'
    Kapustka dośrodkował z rzutu wolnego na bliższy słupek, piłka wybita
  • 30'
    Rozpędzony Morishita sfaulowany na lewej flance, na wysokości pola karnego. Rzut wolny dla Legii
  • 30'
    Kapustka krótko rozegrał rzut wolny, ale niedokładnie podał do Goncalvesa. Rumuni chcieli zabrać się do kontry, która przełożyła się w atak pozycyjny
  • 29'
    Kapustka dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, przeciwnicy wybili piłkę, którą warszawiacy szybko odzyskali. Moment później Kapustka został sfaulowany po prawej stronie boiska, "Wojskowi" mają rzut wolny na wysokości 30. metra
  • 28'
    Gual sfaulowany na połowie Legii, chciał wyjść z kontrą
  • 28'
    Botosani miało korner, ale Leszczyński wybił piłkę na aut
  • 27'
    Wszołek zagrał wzdłuż pola karnego do Kapustki, którego strzał został zablokowany, po chwili Leszczyński dośrodkował na głowę Nsame, który główkował nieznacznie obok bramki, w dodatku był na spalonym
  • 26'
    Ajjj! Luquinhas otrzymał prostopadłe podanie od Guala, minął rywala, stracił równowagę po kontakcie z drugim, ale ten musnął piłkę w taki sposób, że ta trafiła do Nsame, którego strzał z 15. metra został złapany przez bramkarza
  • 25'
    Kapustka dośrodkował z rożnego w pole karne, rywale wybili piłkę
  • 24'
    Wszołek wysoko dośrodkował z prawej flanki w pole karne, gdzie doszło do zamieszania, Kapustka dobrze zachował się pod presją, ale w ostatniej chwili został zatrzymany
  • 23'
    Chica-Rosa ukarany żółtą kartką za faul w środku pola, na Goncalvesie
  • 22'
    Kapustka dośrodkował z rzutu rożnego na dalszy słupek, do Nsame, który wysoko wyskoczył, ale główkował kilka metrów obok bramki
  • 21'
    Legia wysoko odebrała piłkę, po chwili Nsame został uprzedzony w polu karnym przez Tiganasu. Warszawiacy mają korner
  • 20'
    Kapustka faulował w ataku
  • 20'
    Florescu na spalonym
  • 19'
    Kapustka nakręcił kontrę, prostopadle podał w pole karne do Wszołka, który w ostatniej chwili został uprzedzony przez bramkarza
  • 18'
    Luquinhas został sfaulowany w środku pola, żółta kartka dla Ferreiry
  • 17'
    Leszczyński w ładnym stylu wygrał defensywny pojedynek 1 na 1 i został jeszcze sfaulowany na boku boiska przez Mailata
  • 16'
    Kapustka dośrodkował z rożnego na dalszy słupek, do Guala, który trochę niecelnie główkował
  • 14'
    Kapustka został zatrzymany na 16. metrze od bramki Rumunów, którzy wyszli z kontrą i obecnie są w ataku pozycyjnym
  • 14'
    Dican chciał miękko zagrać w pole karne do Mailata, ale podanie okazało się trochę za mocne, piłka opuściła boisko
  • 13'
    Kapustka dośrodkował z rzutu wolnego na dalszy słupek, piłka wybita, ale Goncalves szybko ją odzyskał. Po chwili Kapustka prostopadle zagrał do Wszołka, ten płasko dograł w "szesnastkę", ale sędzia dopatrzył się faulu w ataku Ziółkowskiego
  • 12'
    Kapustka sfaulowany na 30. metrze od bramki Botosani, rzut wolny dla Legii bliżej prawej strony
  • 11'
    Legia była w ataku pozycyjnym, przebywała na połowie Rumunów, po chwili rywale wyszli z nieudaną kontrą
  • 9'
    Gual sfaulowany w środku pola
  • 9'
    Ziółkowski dobrze się zastawił, Chica-Rosa nie dopadł do piłki blisko bramki Tobiasza
  • 9'
    Goncalves faulował w środku pola
  • 9'
    Kapustka dośrodkował z wolnego na dalszy słupek, do Kapuadiego, po chwili Nsame został zablokowany, Gual ponownie dośrodkował, a Kapustka został uprzedzony
  • 8'
    Morishita podłączył się do ofensywy i został sfaulowany na skrzydle, Legia ma rzut wolny na wysokości 20. metra
  • 7'
    Florescu oddał strzał zza pola karnego, piłka odbiła się od Leszczyńskiego i została złapana przez Tobiasza
  • 6'
    Tiganasu wrócił do gry
  • 5'
    Tiganasu ucierpiał po rzucie rożnym Legii, jest opatrywany
  • 5'
    Legia miała korner, Kapustka dośrodkował w pole karne, rywale wyszli z opresji
  • 3'
    Botosani mogło objąć prowadzenie, po szybkiej akcji i strzale Mitrova ze środka boiska, który trafił w słupek
  • 2'
    Legia wysoko pressuje
  • 1'
    Wszołek jest kapitanem Legii
  • 1'
    Gramy!
  • Obie drużyny już na murawie, zaraz zaczynamy!
  • ŁAWKA: Hładun, Szczepaniak, Adkonis, Jędrzejczyk, Augustyniak, Karolak, Baku, Strzałek, Elitim, Urbański, Chodyna, Pekhart, Kramer, Rosołek, Majchrzak
  • Skład Legii na mecz z FC Botosani: Tobiasz – Leszczyński, Ziółkowski, Kapuadi – Wszołek, Goncalves, Kapustka, Luquinhas, Morishita – Nsame, Gual
  • Witamy! Legia, która jest w trakcie zgrupowania w Austrii, zmierzy się kontrolnie z rumuńskim FC Botosani. Spotkanie towarzyskie, rozgrywane w systemie 4 x 30 minut, odbędzie się w czwartek, 27 czerwca (godz. 17:30)
Legia WarszawaFC Botosani
17'

17' Aldair Ferreira

23'

23' Adi Chica-Rosa

35'

35' Daniel Celea

60'
61'

61' Luka Kukić za Eduard Pap

61' Razvan Cret za Adams Friday

61' Alin Seroni za Daniel Celea

61' Rijad Sadiku za Andrei Miron

61' Michael Pavlović za Alexandru Tiganasu

61' Gabriel David za Eduard Florescu

61' Enzo Lopez za Sebastian Mailat

61' George Gligor za Adi Chica-Rosa

61' Juan Kaprof za Zoran Mitrov

61' Jaly Mouaddib za Aldair Ferreira

61' Lorand Fulop za Victor Dican

103'

105' Jakub Adkonis za Igor Strzałek

105' Mateusz Szczepaniak za Makana Baku

105' Jordan Majchrzak za Tomas Pekhart