• Dziękujemy za uwagę, niebawem rozpocznie się relacja tekstowa na żywo z kolejnego sparingu Legii, tym razem z Lechią Gdańsk. Początek o godz. 13:30
  • 90+1'
    Koniec. Legia wygrała 2:0 z Jagiellonią
  • 90+1'
    Odbiór Szczepaniaka, który popędził na bramkę, ale nie dość, że został zatrzymany, to faulował w ataku
  • 90'
    Tobiasz bardzo dobrze interweniował po dośrodkowaniu Sacka
  • 87'
    Odbiór Vinagre, który wyszedł z kontra, utrzymał się przy piłce pod presją dwóch rywali
  • 85'
    Najpierw dośrodkowanie Wszołka zostało wybite, potem wahadłowy faulował w ataku
  • 85'
    Elitim dośrodkował z rożnego na środek pola karnego, doszło do zamieszania, ale goście wyszli z opresji
  • 83'
    Vinagre popędził lewą flanką, ale został zatrzymany przez Olszewskiego. Legia ma jeszcze korner
  • 81'
    Olszewski zablokowany przez Kapuadiego, po chwili Szczepaniak był faulowany we własnym polu karnym
  • 80'
    Szczepaniak za Kapustkę
  • 79'
    Jagiellonia miała korner, ale Legia wyszła z kontrą, którą powinna wykończyć. Vinagre podał do Guala, ten zagrał za obronę do Nsame, który znalazł się sam na sam z Piekutowskim, ale oddał strzał, po którym bramkarz zbił piłkę na słupek i ją złapał
  • 76'
    Jagiellonia budowała atak pozycyjny, Vinagre chciał wyjść z kontrą, ale zagrał za plecy Guala
  • 75'
    Lewicki leżał na boisku, ale może grać dalej
  • 71'
    Vinagre za Morishitę
  • 71'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 70'
    Ajjj! Gual uderzył z 16. metra na dalszy słupek, bramkarz Jagiellonii świetnie interweniował
  • 65'
    Kilka zmian w Jagiellonii. Skład obecnie wygląda następująco: Piekutowski - Stojinović, Skrzypczak, Haliti, Lewicki, Nguiamba, Kubicki, Olszewski, Pietuszewski, Łaski, Diaby Fadiga
  • 64'
    Elitim dograł z rożnego, Nsame zgrywał głową, po chwili Elitim dograł z lewej flanki na dalszy słupek, ale goście wyszli z opresji
  • 64'
    Abramowicz obronił sprytny strzał Augustyniaka z dystansu na bliższy słupek
  • 64'
    Elitim dośrodkował z rożnego, Nguiamba wybił piłkę
  • 63'
    Kapustka krótko rozegrał korner, Legia w ataku pozycyjnym
  • 62'
    Kontra Legii. Kapustka chciał dogrywać na dalszy słupek do Guala, ale został zablokowany
  • 61'
    Augustyniak zablokował mocny strzał Nguiamby
  • 60'
    Kapustka stracił piłkę pod presją dwóch rywali, na połowie Jagiellonii. Po chwili Tobiasz fenomenalnie interweniował, broniąc strzał z powietrza, z 6. metra. Bramkarz Legii zbił piłkę na słupek, a potem ją złapał
  • 58'
    Adkonis zmienił Leszczyńskiego
  • 57'
    Leszczyński położył się na boisku, opuszcza boisko w asyście lekarzy
  • 56'
    Wszołek dopadł do piłki w polu karnym, był niepilnowany, ale został zablokowany po strzale z 15. metra
  • 55'
    Żółta kartka dla Nguiamby za faul w środku pola, na Nsame
  • 55'
    Gra toczy się w środku pola
  • 52'
    Rzut wolny dla Jagiellonii, z lewej strony. Tobiasz pewnie złapał dośrodkowanie Nene
  • 51'
    Morishita przeciął prostopadłe podanie, Tobiasz wybił na aut
  • 51'
    Imaz niecelnie główkował po centrze Marczuka z prawej flanki na dalszy słupek
  • 50'
    Tobiasz, który wszedł na boisko po przerwie, kapitalnie interweniował po główkowaniu niepilnowanego Marczuka na 8. metrze
  • 48'
    Świetny początek drugiej połowy w wykonaniu Legii. Gospodarze założyli wysoki pressing, który przyniósł efekt, gdyż Kapustka odzyskał piłkę, zgrał do Guala, a ten ładnie, płasko uderzył z 16. metra w lewy, dolny róg. Legia prowadzi 2:0
  • 46'
    2:0 dla Legii! Gual!
  • 46'
    Gramy!
  • 45+4'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 1:0 po golu Nsame
  • 45+3'
    Rajd Guala, który został zatrzymany w polu karnym
  • 45'
    Pululu wdał się w kolejne przepychanki, był rozdzielany. Po chwili został ukarany czerwoną kartką. Potem Kubicki zmienił Pululu. To sparing, więc mogło dojść do takiej zmiany
  • 43'
    Pululu faulował Augustyniaka przy wyprowadzeniu piłki i został ukarany żółtą kartką, znowu pojawiły się przepychanki
  • 42'
    Marczuk popchnął Morishitę przy linii końcowej, Japończyk wpadł w bandę reklamową. Doszło do przepychanek między zawodnikami obu drużyn
  • 40'
    Wszołek wybił piłkę z własnej "szesnastki" po dośrodkowaniu z prawej strony na dalszy słupek
  • 40'
    Legia wysoko pressowała, choćby w polu karnym Jagiellonii, gdzie faulował Kapustka
  • 39'
    Niedokładne podanie Elitima na własnej połowie, rywale przejęli piłkę, ale nie stworzyli klarownej szansy
  • 37'
    Żółta kartka dla Imaza
  • 35'
    Imaz na spalonym
  • 33'
    Wszołek dośrodkował z prawej strony w kierunku Guala, ten główkował, piłka odbiła się jeszcze od Abramowicza, a potem Nsame z bliska dobijał. Jest 1:0 dla Legii! Przy akcji doszło do sporego zamieszania, rywale sygnalizowali też, że Nguimba był faulowany we własnym polu karnym
  • 31'
    1:0 dla Legii! Nsame!
  • 30'
    Leszczyński w dobrym stylu wygrał pojedynek z Pululu, który mógłby wychodzić sam na sam z Kobylakiem
  • 29'
    Augustyniak dobrze zagrał do Elitima, ten wypatrzył Wszołka, ale z jego dośrodkowaniem z prawej strony boiska uporali się przeciwnicy
  • 28'
    Miejscowi w ataku pozycyjnym
  • 28'
    Legia odebrała piłkę na wysokości koła środkowego
  • 28'
    Wysoki pressing Legii, miejscowi przejęli piłkę na połowie "Jagi", po chwili Elitim faulował Pululu
  • 26'
    Wracamy do gry
  • 24'
  • 24'
    Elitim dostał piłkę na prawej flance, ale nie utrzymał jej w boisku
  • 24'
    Elitim miękko zagrał na lewą stronę pola karnego, do Morishity, który podał wzdłuż "szesnastki", ale Skrzypczak wybił piłkę
  • 23'
    Legia buduje atak pozycyjny i była blisko gola! Najpierw Gual został zablokowany na 15. metrze, po chwili Elitim przejął piłkę i zagrał na 17. metr, do Kapustki, którego mocny strzał świetnie obronił Abramowicz
  • 21'
    Wysoki pressing Legii, po chwili Leszczyński wygrał pojedynek w środku pola i odzyskał piłkę
  • 21'
    Jagiellonia krótko rozegrała rzut wolny, po chwili Pululu dopadł do prostopadłego podania na prawą stronę, ale był na spalonym
  • 19'
    Marczuk sfaulowany na prawej flance, rzut wolny dla "Jagi"
  • 19'
    Morishita skasował akcję Jagiellonii, wybijając piłkę przed siebie
  • 18'
    Białostoczanie w ataku pozycyjnym
  • 18'
    Elitim sfaulował Nene w środku pola
  • 17'
    Nsame zgrywał głową do Guala, który wychodził sam na sam z bramkarzem, ale był na spalonym
  • 17'
    Sacek przeciął przerzut Augustyniaka do Morishity
  • 16'
    Nene dośrodkował z rożnego na 12. metr, Kobylak złapał główkowanie Diegueza
  • 16'
    Wszołek przeciął górne zagranie do Hansena, doszło jeszcze do małego zamieszania, ale ostatecznie Leszczyński wybił piłkę, uprzedzając Pululu
  • 15'
    Legia w ataku pozycyjnym. Elitim trochę za mocno zagrywał do Wszołka, który nie zdołał utrzymać piłki w boisku
  • 14'
    Kobylak piąstkował po dośrodkowaniu, po chwili Marczuk mocno uderzył z 17. metra, był rykoszet, Kobylak pewnie złapał piłkę
  • 13'
    Marczuk popędził prawą flanką, jego wycofujące zagranie zostało zablokowane. Rożny dla Jagiellonii
  • 12'
    Marczuk dośrodkował w pole karne, Imaz nieudanie główkował
  • 12'
    Elitim prostopadle podał do Guala, który znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale był na spalonym
  • 9'
    Prostopadłe podanie do Marczuka, którego wślizgiem udanie zatrzymał Kapuadi. Jagiellonia krótko rozegrała rzut rożny, po którym Augustyniak wybił piłkę. Potem doszło do krótkich przepychanek między Pululu a Wszołkiem, następnie sytuacja została uspokojona
  • 7'
    Legia wysoko pressuje
  • 7'
    Augustyniak wrzucił z autu w pole karne, Abramowicz pewnie złapał piłkę
  • 6'
    Elitim dośrodkował z rzutu rożnego na bliższy słupek, doszło do zamieszania, Legia odzyskała piłkę, wymieniała się podaniami na połowie "Jagi", po chwili Morishita został zatrzymany na boku boiska
  • 5'
    Ajj! Kapustka odebrał piłkę na 17. metrze i prostopadle zagrał w pole karne do Nsame, który został zatrzymany przez Abramowicza. Legia ma korner
  • 5'
    Leszczyński wykonał udany wślizg na środku boiska, piłka dla Legii, która buduje grę od obrońców
  • 4'
    Faul w ataku Kapustki
  • 4'
    Legia odebrała piłkę w wysokim pressingu, po chwili Kapustka zagrał prostopadle do Morishity, ale jego płaskie dogranie w pole karne zostało przecięte
  • 2'
    Dalsze podanie Leszczyńskiego do Nsame zostało przecięte na 16. metrze
  • 2'
    Nguiamba przeciął przerzut Augustyniaka do Wszołka
  • 1'
    Augustyniak przejął dalsze podanie, Legia wyszła spod pressingu
  • 1'
    Gramy!
  • Obie drużyny już na murawie!
  • ŁAWKA: Tobiasz, Szczepaniak, Adkonis, Vinagre, Majchrzak
  • Skład Legii na mecz z Jagiellonią: Kobylak – Leszczyński, Augustyniak, Kapuadi – Wszołek, Elitim, Goncalves, Kapustka, Morishita – Nsame, Gual
  • Witamy! Legia Warszawa zmierzy się z Jagiellonią Białystok (obecny mistrz Polski) w piątym sparingu przed startem sezonu 2024/2025. Spotkanie towarzyskie rozpocznie się w sobotę, 6 lipca, o godz. 11:00, w LTC
Legia WarszawaJagiellonia Białystok
31'

31' Jakub Lewicki za Jarosław Kubicki

32'

32' Jetmir Haliti za Mateusz Skrzypczak

37'

37' Jesus Imaz

41'

41' Afimico Pululu

54'

54' Aurelien Nguiamba

57' Jakub Adkonis za Jan Leszczyński

57'

57' Dusan Stojinović za Michal Sacek

64'

64' Miłosz Piekutowski za Sławomir Abramowicz

64' Paweł Olszewski za Dominik Marczuk

64' Oskar Pietuszewski za Nene

64' Lamine Diaby-Fadiga za Jesus Imaz

64' Wojciech Łaski za Kristoffer Hansen

78'

78' Szymon Stypułkowski za Aurelien Nguiamba

79' Mateusz Szczepaniak za Bartosz Kapustka