87'
  • 90'
    Koniec! Legia zremisowała 1:1 z Lechią
  • 89'
    Chodyna zszedł do środka, został powalony przez dwóch rywali, ale sędzia uznał, że nie było faulu
  • 88'
    Bramkarz zdołał sparować piłkę na rożny po strzale Szczepaniaka
  • 87'
    Żółta kartka dla Wjunnyka za faul na Chodynie
  • 85'
    Ziółkowski zablokował dośrodkowanie Wjunnyka
  • 84'
    Chodyna w polu karnym, zagrywał do Majchrzaka, który został uprzedzony przez bramkarza Lechii. Dobra akcja wahadłowego Legii
  • 83'
    Rosołek zablokowany, po chwili bramkarz Lechii złapał dośrodkowanie Szczepaniaka
  • 80'
    Dalekie podanie Karolaka do Majchrzaka, który został uprzedzony przez Chindrisa
  • 79'
    Strzałek dośrodkował z wolnego w pole karne, ale obrońcy Lechii wyżej wyskoczyli do piłki
  • 78'
    Rosołek odebrał piłkę, został sfaulowany, Legia ma rzut wolny, żółta kartka dla Żelizki
  • 77'
    Lechia wymienia więcej podań, jest w posiadaniu
  • 75'
    Wracamy do gry
  • 70'
    Przerwa na uzupełnienie płynów
  • 69'
    Majchrzak był faulowany
  • 69'
    Dużo strat w środku pola, niewiele się dzieje
  • 67'
    Hładun poradził sobie z podaniem rywali
  • 66'
    Urbański odebrał piłkę Biegańskiemu
  • 65'
    Dalekie podanie do Majchrzaka, który ostatecznie faulował w ataku
  • 62'
    Rosołek za Kramera
  • 62'
    Obecnie na boisku dzieje się niewiele
  • 59'
    Lechia jest blisko pola karnego Legii, ale nie ma większego zagrożenia
  • 56'
    Kramer do Chodyny, ten strzelił, ale w środek bramki, golkiper Lechii nie dał się zaskoczyć
  • 55'
    Luquinhas w pole karne do Majchrzaka, ten przyjął piłkę, obrócił się, strzelił półwolejem i trafił do siatki! 1:1!
  • 55'
    Mena wyłożył piłkę do D`Arrigo, który miał bardzo dobrą sytuację do strzelenia gola, ale fatalnie przestrzelił
  • 53'
    Żelizko uderzył z dystansu, ale nad bramką
  • 52'
    Szczepaniak za Baku
  • 52'
    Chłań przeciągnął dośrodkowanie, Legia zaczyna kolejną akcję, od bramki
  • 51'
    Spokojniejszy fragment meczu, gra toczy się w środku pola
  • 50'
    Chłań przegrał pojedynek z Chodyną
  • 49'
    Żółta kartka dla Ziółkowskiego, który nieprzepisowo zatrzymał kontrę
  • 48'
    Bardzo dobra akcja Strzałka, który zszedł do środka, ale uderzył nad bramką
  • 47'
    W przerwie Hładun zmienił Mendesa-Dudzińskiego
  • 47'
    Luquinhas do Strzałka, ten zdecydował się na uderzenie, ale piłka trafiła w Żelizke, który ofiarnie blokował
  • 46'
    Majchrzak zablokowany w polu karnym
  • 46'
    Gramy!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z Lechią
  • 45'
    Karolak znowu zatrzymał Menę
  • 45'
    Dośrodkowanie na 5. metr, bramkarz Lechii piąstkował, ale po chwili Urbański dograł w pole karne, Majchrzak główkował przy słupku, ale Sarnawśkyj znowu świetnie interweniował
  • 44'
    Rzut rożny dla Legii
  • 44'
    Akcja Baku, ten zagrał do Majchrzaka, który uderzył z linii pola karnego, ale dwukrotnie został zablokowany, raz przez Olssona, raz przez Chindrisa
  • 41'
    Dalekie podanie do Sezonienki, ale został uprzedzony przez Mendesa-Dudzińskiego, który potem znowu udanie interweniował
  • 41'
    Lechia ma inicjatywę, kreuje sytuacje, znacznie częściej niż Legia, która lepiej wyglądała w pierwszym kwadransie
  • 40'
    Rzut wolny, blisko linii bocznej. Dośrodkowanie w pole karne Legii, Jędrzejczyk wybił piłkę
  • 40'
    Ziółkowski kapitalnie wybił piłkę głową, oddalając zagrożenie, uprzedzając Biegańskiego
  • 39'
    Dośrodkowanie w pole karne, świetna interwencja Ziółkowskiego, który zażegnał niebezpieczeństwo
  • 38'
    Mecz z bliska oglądają m.in. Jacek Zieliński i Radosław Mozyrko
  • 37'
    Dalekie podanie do Meny, ale praktycznie nie ma sytuacji, w której Karolak nie wygrałby piłki. Teraz też udanie interweniował
  • 36'
    Strzałek do Luquinhasa, ten uderzył zza pola karnego, z prawej nogi, ale pewna interwencja bramkarza
  • 35'
    Wysoka piłka w kierunku Majchrzaka, ale ten przegrał fizyczny pojedynek
  • 34'
    Kramer próbował odebrać futbolówkę, walczył o piłkę, był blisko przechwytu, ale faulował Żelizkę
  • 33'
    Jędrzejczyk wygrał pojedynek główkowy, ale piłka trafiła jeszcze pod nogi Chindrisa
  • 32'
    Dalekie podanie Strzałka na wolne pole do Baku, ostatecznie od bramki rozpocznie Lechia
  • 32'
  • 31'
    Piłkarze Legii słuchają Feio, otrzymują wskazówki
  • 30'
    Trenerzy udzielają wskazówek zawodnikom, trwają przemowy
  • 28'
  • 27'
    Legia od dobrych 10, może 15 minut, nie była w polu karnym Lechii
  • 26'
    Lechia spokojnie buduje grę
  • 25'
    Strzałek odebrał piłkę w środku pola, po czym był sfaulowany
  • 25'
    Mena dograł w pole karne, ale tym razem nie wyszło mu jak przy golu, gdyż piłka przeleciała wysoko nad bramką
  • 24'
    Lechiści nie mogli przebić się przez mur Legii
  • 23'
    Dalekie podanie na Kramera, ale Chindris oddalił zagrożenie
  • 22'
    Wysoki pressing Legii spowodował, że rywale wybili piłkę do przodu, na oślep
  • 21'
    Legia miała na początku meczu dwie dobre sytuacje, potem sparing się wyrównał i chwilę temu Lechia podwyższyła prowadzenie
  • 20'
    Lechia jest całym składem na własnej połowie, nastawiona na błąd, przechwyt. Legia ma mało miejsca
  • 19'
    Mena dośrodkował w pole karne, wyszedł z tego centrostrzał, Mendes-Dudziński wyciągnął się jak struna, ale piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. Jest 1:0 dla Lechii
  • 17'
    Kontra Lechii, skasowana przez Baku
  • 16'
    Strzałek z rożnego, dalekie podanie do Majchrzaka, doszło do zamieszania, będzie jeszcze aut
  • 15'
    Strzałek dośrodkował z rożnego, doszło do strzału głową Karolaka, bramkarz wybił piłkę na korner. Majchrzak próbował dopaść do piłki, ale nie dał rady
  • 14'
    Akcja Legii, Kramer bardzo dobrze złożył się do strzału po kontrze, uderzył na dalszy słupek ze skraju pola karnego, ale Sarnawśkyj wyciągnął się jak struna i wybił piłkę na korner
  • 12'
    Sezonienko uderzył sprzed pola karnego, z lewej nogi, ale Jędrzejczyk przyjął soczyste uderzenie na klatkę piersiową
  • 11'
    Chłań zbiegł do środka, uderzył zza pola karnego, ale nad poprzeczką
  • 11'
    Dobrze prezentuje się Karolak
  • 11'
    Sędzia dopatrzył się faulu Karolaka na Menie
  • 10'
    Teraz Legia nie forsuje tempa, a Lechia długo rozgrywa piłkę w środku pola
  • 8'
    Legia miała do tej pory dwie dobre sytuacje, Kramera i Majchrzaka
  • 8'
    Urbański zagrał do Chodyny, ten wbiegał w pole karne, ale Kałahur zablokował go ofiarnym wślizgiem
  • 6'
    Akcja Meny skasowana przez Ziółkowskiego
  • 6'
    Dalekie podanie do Meny, ale Karolak ponownie dobrze interweniował
  • 5'
    Baku ładnie zagrał do Majchrzaka w pole karne, ten uderzył z tzw. pierwszej piłki, z najbliższej odległości, w słupek
  • 4'
    Karolak znowu ładnie wyprzedził rywali i wygrał walkę o piłkę
  • 3'
    Karolak odzyskał piłkę, po chwili Luquinhas ją stracił
  • 3'
    Baku uruchomił Luquinhasa, ten zagrał do Kramera, który płasko uderzył z pola karnego, z lewej nogi, ale wprost w bramkarza
  • 2'
    Legia rozgrywa piłkę
  • 2'
    Dośrodkowanie z rożnego w pole karne, ale Mendes-Dudziński chwycił piłkę w powietrzu. Pierwsza, dobra interwencja bramkarza Legii
  • 1'
    Rzut rożny dla Lechii
  • 1'
    Legia od początku zakłada wysoki pressing
  • 1'
    Gramy!
  • Czekamy na rozpoczęcie meczu
  • Za chwilę obie drużyny wejdą na boisko
  • ŁAWKA: Hładun, Szczepaniak, Adkonis, Rosołek
  • Skład Legii na mecz z Lechią Gdańsk: Mendes-Dudziński – Jędrzejczyk, Ziółkowski, Karolak – Chodyna, Strzałek, Urbański, Luquinhas, Baku – Majchrzak, Kramer
  • Witamy! Legia Warszawa zmierzy się z Lechią Gdańsk (beniaminek Ekstraklasy) w szóstym sparingu przed startem sezonu 2024/2025. Spotkanie towarzyskie rozpocznie się w sobotę, 6 lipca, o godz. 13:30, w LTC
Legia WarszawaLechia Gdańsk
18'

18' Camilo Mena

46' Dominik Hładun za Marcel Mendes-Dudziński

46'

52' Mateusz Szczepaniak za Makana Baku

52'
60'

60' Szymon Weirauch za Bohdan Sarnawśkyj

60' Louis D'Arrigo za Tomasz Neugebauer

68'

68' Bohdan Wjunnyk za Camilo Mena

78'

78' Iwan Żelizko

80'

80' Marcel Bajko za Miłosz Kałahur

80' Adam Kardaś za Jan Biegański