Strzałek uderzył zza pola karnego w prawy róg, ale bramkarz Pafos złapał piłkę
  • 90+5'
    Legia za łatwo pozwala Pafos na dochodzenie do sytuacji
  • 90+4'
    Ilia przedarł się przez obrońców Legii i uderzył na bramkę mimo obecności Augustyniaka, ale Kobylak zbił piłkę do boku
  • 90+4'
    Luquinhas dograł do Guala, ten próbował jeszcze podać do Rosołka, któy był na dobrej pozycji, ale podanie zostało zablokowane, po drugie Gual był na spalonym
  • 90+2'
    Ładne uderzenie Augustyniaka z rzutu wolnego, bramkarz zbił piłkę na rożny. Strzałek dograł z rożnego, szansę miał Leszczyński, ale doszło do odbitki
  • 90+2'
    Adkonis za Urbańskiego, Szczepaniak za Baku
  • 90+1'
    Podanie do Guala, ten uprzedzony przez obrońcę, który go faulował. Rzut wolny dla Legii, niedaleko pola karnego, bliżej prawej strony
  • 89'
    Dobra interwencja Baku we własnym polu karnym
  • 88'
    Poza strzałem Chodyny, w drugiej połowie Legia nie miała lepszych szans
  • 88'
    Pafos, mimo ryzyka, spokojnie rozgrywa piłkę przy pressingu Legii
  • 87'
    Luquinhas uderzył z prawej nogi na bliższy słupek, ale uporał się z tym bramkarz Pafos. W końcu rywale popełnili błąd przy próbie wyprowadzenia piłki i pressingu "Wojskowych"
  • 86'
    Chodyna zagrał za głęboko, piłka wyszła na aut
  • 86'
    Urbański zagrał z Chodyną, potem dograł w pole karne do Guala, ale obrońcy wybili piłkę
  • 85'
    Akcja Pafos, dośrodkowanie w pole karne, Augustyniak wybił piłkę na wślizgu
  • 84'
    Dużo niedokładności w Legii
  • 84'
    Z dużą łatwością gracze Pafos wychodzą spod pressingu Legii, w pierwszej połowie tak nie było
  • 82'
    Za łatwo dochodzą do sytuacji gracze Pafos, łatwo uwalniają się spod pressingu
  • 82'
    Kapitalne zagranie Bruno, po chwili Tankovic uderzył zza pola karnego, Kobylak ładnie obronił
  • 81'
    Correia minął Baku, potem Augustyniaka, uderzył z 25 metrów i trafił w dalszy słupek
  • 80'
    Leszczyński sfaulował Illię
  • 79'
    Augustyniak niedokładnie odegrał do Strzałka
  • 79'
    Krótkie rozegranie rożnego przez Pafos, Luquinhas ładnie odebrał piłkę, Baku chciał odegrać do Brazylijczyka, ale Name wybił futbolówkę na aut
  • 78'
    Dośrodkowanie z rożnego w pole karne Legii, Augustyniak wygrał główkę, wybił piłkę
  • 78'
    Akcja Pafos z lewej strony, strzał na dalszy słupek, Kobylak rzucił się w ten róg, piłka odbiła się, ale nie trafiła w bramkę
  • 76'
    Schodzą Elitim, Kapuadi i Jędrzejczyk. Wchodzą Strzałek, Karolak i Leszczyński
  • 75'
    Rozpędzał się Luquinhas, został sfaulowany
  • 74'
    Karolak, Strzałek i Leszczyński wejdą zaraz na boisko
  • 73'
    Elitim dograł w pole karne, ale połapali się obrońcy
  • 72'
    Dragomir trafił ręką w twarz Elitima, który założył mu siatkę. Żółta kartka
  • 72'
    Elitim dośrodkował z rożnego w pole karne, ale Kvida wygrał pojedynek
  • 71'
    Mogło być 1:1. Gual zagrał do Chodyny, który uderzał z ostrego kąta, z pola karnego, ale bramkarz popisał się kapitalną interwencją, wybijając na korner
  • 70'
    Kontra Legii, Gual kapitalnie wychodził po podaniu od Luquinhasa, mógłby wyjść sam na sam, ale świetny wślizg Melluso zakończył akcję
  • 69'
    Ofiarna interwencja Kapuadiego, wybijając piłkę na korner dla Pafos
  • 69'
    Feio podpowiada, gestykuluje, daje wskazówki
  • 68'
    Adkonis, Strzałek, Karolak, Szczepaniak, Leszczyński są w trakcie rozgrzewki
  • 68'
    Jest mało akcji, które są ładnie rozegrane i mają więcej niż 3 -4 podania
  • 67'
    Kapuadi do Chodyny, ten stracił piłkę
  • 67'
    Urbański próbuje zagrać w pole karne do Elitima, ale niedokładnie. Po chwili Bruno posłał dalsze podanie, następnie Kapuadi przejął piłkę
  • 66'
    W meczu jest dużo walki, zaangażowania, pressingu, ale mało typowej gry w piłkę
  • 65'
    Pafos bardzo twardo broni, nieustępliwie, niespodziewanie niewygodny i trudny rywal
  • 64'
    Gra została wznowiona, Legia przy piłce
  • 63'
    Gra została wznowiona
  • 63'
    Piłkarze obu drużyn wyszli na murawę, rozgrzewają się. Wygląda na to, że zaraz będą kontynuować grę
  • 62'
  • 62'
  • 61'
    Zaczęło się błyskać, oprócz tego grzmi i leje. Sędziowie chyba wystraszyli się błyskawic, na razie przerwali spotkanie. Trwa oczekiwanie, zegar został zatrzymany na 55 minucie i 50 sekundzie.
  • 56'
    Przerwa w grze, ze względu na pogodę
  • 55'
    Urbański oddał strzał (zablokowany), legioniści domagali się rzutu rożnego, ale od bramki rozpocznie golkiper Pafos
  • 54'
    Rosołek z tzw. pierwszej piłki do Baku, ten zagrał w pole karne, ale doszło do udanej interwencji Name
  • 53'
    Daleki wrzut z autu w pole karne Legii, Kapuadi wybił piłkę
  • 53'
    Pafos ma teraz inicjatywę, jest na połowie Legii
  • 52'
    Legia próbowała dalszego podania na połowie rywali, ale Kvida połapał się w tym
  • 51'
    Wysoki pressing Pafos, Legia z trudem, ale daje sobie z nim radę
  • 51'
    Legia spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie, po chwili wysoki pressing na Jędrzejczyku, który stracił piłkę, ale sędzia odgwizdał rzut wolny dla "Wojskowych"
  • 50'
    Skład Legii: Kobylak - Jędrzejczyk, Augustyniak, Kapuadi - Baku, Elitim, Urbański, Luquinhas, Chodyna - Rosołek, Gual
  • 49'
    Elitim dograł z wolnego w pole karne, ale obrońcy Pafos poradzili sobie. Po chwili Urbański wywalczył piłkę, ale za głęboko zacentrował
  • 49'
    W Legii doszło do kilku zmian
  • 46'
    Gramy!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia przegrywa 0:1 z Pafos
  • 45'
    Mocniej się rozpadało
  • 44'
    Kapustka sfaulował Pelagio przy próbie wyprowadzania piłki przez Pafos
  • 44'
    Próba dalszego zagrania Goncalvesa do Nsame, ale za mocne podanie, napastnik Legii nie dał rady do niej dobiec
  • 42'
    Brzydki faul Kramera na Bruno, żółta kartka dla napastnika Legii
  • 42'
    Tobiasz zagrał do Nsame, ten wygrał główkę, ale zgrał piłkę tak, że ta spadła pod nogi rywali
  • 42'
    Valakari płasko, ale niecelnie uderzył z 25. metra. Akcja powstała poprzez pressing rywali
  • 41'
    Gra się zaostrzyła, wcześniej Morishita uniknął nieprzyjemnego wślizgu Pelagio
  • 41'
    W Austrii zrobiło się zdecydowanie ciemniej, grzmi
  • 40'
    Morishita był faulowany, żółta kartka dla Jaira
  • 40'
    Obrońcy Pafos zdołali wybić piłkę po rzucie wolnym dla Legii
  • 39'
    Nsame tym razem nie sięgnął piłki, aczkolwiek Kapustka był faulowany przy tym podaniu. Rzut wolny dla zespołu Feio
  • 38'
    Kapustka dobrze dośrodkował w pole karne, Kramer wygrał pojedynek główkowy z Goldarem, oddał strzał po koźle, piłka o centymetry minęła bramkę. Najlepsza sytuacja Legii w pierwszej połowie
  • 37'
    Nsame przyjął dalsze podanie, wbiegł w pole karne, będzie korner
  • 37'
    Nsame przyjął piłkę, uderzył z lewej nogi, bramkarz Pafos poradził sobie ze strzałem, ale brawa za decyzję. To pierwszy strzał, który mógł przełożyć się na coś więcej dla Legii
  • 36'
    Tobiasz błyskawicznie wyszedł z bramki i udanie interweniował po dośrodkowaniu
  • 34'
    Elitim podał w kierunku Kramera, ale trochę za mocno. Od bramki zacznie Pafos
  • 33'
    Goncalves próbował zagrywać w kierunku Ziółkowskiego, ale obrońcy Pafos są czujni, wysocy
  • 33'
    Kibice wspierają Kapustkę z trybun
  • 33'
    Spięcie na murawie. Zaczęło się od popchnięcia Kapustki, w jego obronie stanęli Goncalves i Kapuadi, doszło do przepychanek. Żółte kartki dostali Name i Kapustka
  • 31'
    1:0 dla Pafos. Długie zagranie w pole karne, na dalszy słupek, gdzie znalazł się Jairo, który strzałem z prawej nogi skontrował piłkę i pokonał Tobiasza
  • 30'
    Pafos stara się grać kombinacyjną piłkę, którą od czasu do czasu przeplatają dłuższe zagrania za linię obrony. Legię można pochwalić za wysoki pressing, momentami dłuższe utrzymywanie się przy futbolówce, ale sytuacji bramkowych z tego nie ma
  • 29'
    Żółta kartka dla Jairo, który brzydko sfaulował Morishitę (faul taktyczny)
  • 28'
    Póki co Legia rozgrywa akcje, deszcz jeszcze większy, ale przynajmniej nie wieje
  • 26'
    Dalekie podanie do Jairo, ale przyklejony do niego był Ziółkowski, który kapitalnie sobie poradził
  • 26'
    Dalekie, ale trochę za mocne podanie Goncalvesa do Wszołka. Od bramki Pafos
  • 25'
    Kontra Legii została przerwana w najlepszy możliwy sposób. Jędrzejczyk wygrał pojedynek z dwoma rywalami, w dodatku był faulowany
  • 24'
    Pelagio uderzył z 25 metrów, ale Tobiasz pewnie złapał piłkę
  • 23'
    Dalekie podanie do Jairo, ale ten był na spalonym
  • 23'
    Legia cały czas wysoko pressuje, stara się zmuszać rywali do błędu - są tego bliscy, ale czegoś brakuje
  • 23'
    Do tej pory Legia ani razu nie zagroziła poważnie bramce Pafos
  • 22'
    Morishita odebrał piłkę przy linii, ale momentalnie ją stracił
  • 22'
    Legia zmusiła Goldara do błędu, który wybił piłkę daleko, na aut
  • 21'
    Rzut wolny Legii w okolicach środka boiska. Jędrzejczyk zagrał do Wszołka, który faulował
  • 20'
    Morishita zablokowany wślizgiem, Legia próbuje szukać wolnej przestrzeni
  • 19'
    Akcję na połowie Legii, wieloma podaniami, próbuje budować Pafos
  • 17'
    Elitim uderzył zza pola karnego, ale nad bramką
  • 17'
    Strata Pafos, Legia troszkę przyspieszyła. Wszołek dośrodkował z prawej strony w kierunku Nsame, ale ten przegrał pojedynek główkowy
  • 16'
    Nsame zagrał z Kapustką, po chwili obrońcy Pafos połapali się we własnym polu karnym
  • 15'
    W Austrii zaczyna kropić
  • 15'
    Cypryjczycy spokojnie konstruują akcje, tempo meczu nie porywa
  • 14'
    Kapustka zagrywał do Elitima, który został sfaulowany
  • 14'
    Morishita stracił piłkę na własnej połowie, pod presją, ale jego błąd naprawił Kapustka
  • 14'
    Legia przez dłuższy czas przebywa na własnej połowie
  • 14'
    Pafos traciło piłkę na połowie Legii, Jędrzejczyk uruchomił Kramera, ale ten źle przyjął futbolówkę
  • 13'
    Dośrodkowanie z wolnego w pole karne Legii, Jędrzejczyk wybił piłkę na aut
  • 12'
    Kapuadi faulował Valakariego, rzut wolny dla Pafos bliżej prawej strony
  • 11'
    Na razie nic się nie dzieje, póki co tempo meczu jest spokojne
  • 10'
    Próba zagrania za linię obrony, ale świetnie interweniował Ziółkowski
  • 9'
    Pafos rozgrywa piłkę przy linii bocznej, mają problem z uwolnieniem się spod pressingu Legii
  • 7'
    Kapustka do Kramera, ten niecelnie zagrywał do Elitima
  • 6'
    Wszołek wyskoczył do piłki i staranował Melluso
  • 5'
    Goncalves do Morishity, ten przedłużył do Kapustki, po chwili przegrał pojedynek z Bruno, którego faulował
  • 4'
    Próba dalszego zagrania Pafos, ale dobrze poradził sobie Kapuadi
  • 4'
    Jeszcze nie pada, ale nad boiskiem jest ciemno, szaro
  • 3'
    Skończyło się na strachu, Morishita może grać dalej
  • 2'
    Morishita ucierpiał, potrzebna pomoc medyczna
  • 1'
    Morishita wbiegł w pole karne, podał do Kapustki, ten dośrodkował, ale nie zrozumiał się z Kramerem
  • 1'
    Na trybunach garstka kibiców Legii, ok. 20 osób
  • 1'
    Gramy!
  • Witamy! Legia Warszawa zmierzy się z cypryjskim Pafos w czwartym sparingu przed startem sezonu 2024/2025 i zarazem trzecim na obozie w Austrii. Spotkanie towarzyskie, rozgrywane w systemie 2 x 45 minut, rozpocznie się w niedzielę, 30 czerwca, o godz. 18:00
Legia WarszawaPafos FC
28'

28' Jairo

30'

30' Jairo

33'

33' Moustapha Name

40'

40' Jair de Brito

42'
66'

66' Marios Ilia za Jair de Brito

66' Muamer Tankovic za Jairo

66' Joao Correia za Onni Valakari

67'

67' Vlad Dragomir

69' Jan Leszczyński za Artur Jędrzejczyk

69' Viktor Karolak za Steve Kapuadi

69' Igor Strzałek za Juergen Elitim

69'
73'

73' Kostas Pileas za Matias Melluso

73' Diogo Dall'Igna za Moustapha Name

75'

75' Patrick Twumasi za Bruno Felipe

84' Jakub Adkonis za Wojciech Urbański

84' Mateusz Szczepaniak za Makana Baku