Skrót meczu Legia – Universitatea Craiova

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia Warszawa

24.06.2024 23:25

(akt. 25.06.2024 00:59)

Legia przegrała 0:1 z Universitateą Craiova w drugim sparingu przed startem sezonu 2024/2025 i zarazem pierwszym na obozie w Austrii. Warszawiacy wypracowali sporo sytuacji, ale nie dość, że żadnej nie wykorzystali, to stracili gola po jednej z nielicznych szans rywali. Po meczu towarzyskim doszło jeszcze do serii rzutów karnych, w której Rumuni zwyciężyli 4:3. Poniżej skrót poniedziałkowego spotkania kontrolnego.

SPARING: LEGIA WARSZAWA – UNIVERSITATEA CRAIOVA 0:1 (0:0) k. 3:4
Capatina (63. min.)

karne: Koljić 0:1, Nsame 1:1, Capatina 1:1 (obroniony strzał), Kramer 1:1 (obroniony strzał), Cretu 1:2, Kapustka 2:2, Mora 2:3, Jędrzejczyk 3:3, Bana 3:4, Augustyniak 3:4 (obroniony strzał)

LEGIA W I POŁOWIE: Tobiasz – Pankov, Ziółkowski, Kapuadi – Wszołek, Goncalves, Elitim, Luquinhas, Baku – Majchrzak, Gual (33' Pekhart)

LEGIA W II POŁOWIE: Hładun – Jędrzejczyk, Augustyniak, Leszczyński – Chodyna, Strzałek, Urbański, Kapustka, Morishita (76' Karolak) – Nsame, Pekhart (61' Kramer)

UNIVERSITATEA: Popescu (62' Goga) – Gaspar (46' Bana), Maldonado (56' Zajkov), Badelj, Ndong (66' Benga) – Cretu, Houri (56' Petculescu), Capatina – Danciu (46' Mora), Ivan (72' Barbu), Barbu (46' Koljić)