Koniec. Legia przegrała 0:1 z Universitateą Craiova
  • 89'
    Chodyna znowu dobrze dogrywał w pole karne, tym razem do Kramera, który nieczysto uderzył
  • 86'
    Ajjj! Kapustka technicznie uderzył z 17. metra w prawe okienko, ale bramkarz kapitalnie interweniował. Po chwili Strzałek niecelnie uderzył z prawej strony pola karnego na dalszy słupek
  • 85'
    Kapustka podprowadził piłkę, po czym uderzył mocno, ale bardzo niecelnie z 20. metra
  • 82'
    Strzałek prostopadle zagrał do Nsame, ten wbiegł w pole karne, ale jego strzał został obroniony. Po chwili Kapustka trochę niecelnie uderzył z 16. metra na dalszy słupek
  • 80'
    Strzałek dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, Ziółkowski zgrał na dalszy słupek do Augustyniaka, którego strzał został zablokowany
  • 79'
    Chodyna chciał wycofać w pole karne do Nsame, ale podanie zostało zablokowane
  • 79'
    Augustyniak chciał podać do Kramera, ale ten nie opanował piłki
  • 78'
    Karolak za Morishitę
  • 75'
    Hładun wyłapał strzał z 18. metra
  • 72'
    Ajjj! Chodyna dobrze zagrał do Strzałka, ten uderzył z 9. metra, piłka odbiła się od Badelja i przeleciała tuż obok dalszego słupka!
  • 71'
    Strzał Morishity zablokowany na 15. metrze
  • 70'
    Legia wyszła z kontrą, ale Nsame za mocno podawał prostopadle do Kapustki
  • 70'
    Legia zakłada wysoki pressing
  • 69'
    Ndong leżał we własnym polu karnym, był opatrywany, zmienił go Benga
  • 67'
    Morishita otrzymał prostopadłe podanie w pole karne, Nsame trafił do siatki, ale wcześniej był gwizdek sędziego, gdyż Japończyk był na spalonym
  • 62'
    Goga za Popescu
  • 60'
    Ajjj! Było blisko! Strzałek przełożył rywala, a jego mocny strzał z 20. metra odbił się od dalszego słupka! Po chwili już 1:0 dla zespołu z Rumunii. Capatina oddał ładny strzał z 20. metra w okolice prawego okienka
  • 58'
    Dwie zmiany w Universitatei. Wchodzą Petculescu i Zajkov, schodzą Houri i Maldonado. Potem Kramer wszedł za Pekharta
  • 57'
    Niecelny strzał Cretu z dystansu
  • 56'
    Rumuni mieli dogodną szansę po kontrze, ale Koljić nieudanie uderzył z 8. metra na dalszy słupek
  • 54'
    Strzałek prostopadle podał do Chodyny, ten wycofał do Pekharta, który w drugim kontakcie uderzył wysoko nad poprzeczką
  • 53'
    Morishita przełożył Banę i Capatinę, wbiegł w pole karne z lewej strony, ale jego strzał został obroniony
  • 51'
    Legia próbowała wyjść z kontrą, ale Strzałek został uprzedzony
  • 51'
    Rzut wolny dla Rumunów, z lewej strony. Doszło do dośrodkowania na 8. metr, Legia wybiła piłkę
  • 50'
    Cretu przerzucił za linię obrony, Jędrzejczyk zgrywał głową do Hładuna, ten zbił piłkę przed siebie, a Augustyniak udanie wybił ją na wślizgu, pod presją
  • 49'
    Jędrzejczyk próbował pobiec prawą flanką, upadł na murawę, ale nie było faulu
  • 48'
    Kapustka dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, Leszczyński główkował z trudnej pozycji, w dodatku został zablokowany
  • 47'
    Legia znowu zakłada wysoki pressing i ponownie odebrała piłkę. Morishita próbował dośrodkować od Nsame, ale centra została przecięta. Legia ma korner
  • 46'
    Chodyna za mocno dogrywał do Nsame
  • 46'
    Skład Legii: Hładun - Jędrzejczyk, Augustyniak, Leszczyński - Chodyna, Strzałek, Urbański, Kapustka, Morishita - Nsame, Pekhart
  • 46'
    Gramy!
  • 45+1'
    Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia remisuje 0:0 z Universitateą
  • 44'
    Goncalves odebrał piłkę blisko pola karnego Rumunów, Legia naciskała, ostatecznie Wszołek był na spalonym
  • 42'
    Wszołek został sfaulowany przy linii bocznej
  • 41'
    Faul Luquinhasa w stykowej sytuacji, w walce o piłkę
  • 39'
    Spore zamieszanie w polu karnym Rumunów po rzucie rożnym dla Legii, ale nie doszło do konkretów. Potem Wszołek niedokładnie zgrywał głową, rywale wyszli z kontrą, którą zatrzymał Ziółkowski
  • 38'
    Luquinhas prostopadle podał do rozpędzonego Baku, którego dośrodkowanie zostało zablokowane
  • 37'
    Rumuni byli w ataku pozycyjnym, posiadali piłkę, ale niewiele z tego wynikło, doszło bowiem do nieudanego przerzutu na prawą flankę
  • 36'
    Faul Pankova w ataku
  • 35'
    Elitim ładnie wbiegł w pole karne z prawej strony, ograł dwóch rywali i wycofał na 15. metr, do Luquinhasa, którego strzał został zablokowany
  • 34'
    Pekhart za Guala
  • 33'
    Baku dobrze wycofał z lewej strony pola karnego, na 18. metr, do Goncalvesa, który uderzył potężnie, ale nad poprzeczką
  • 32'
    Cretu oddał strzał z 20. metra, piłka odbiła się od interweniującego na wślizgu Ziółkowskiego i została złapana przez Tobiasza
  • 32'
    Kapuadi odebrał piłkę, wbiegł w pole karne, ale rywale połapali się z jego wycofaniem na 16. metr
  • 31'
    Legia znowu odebrała piłkę w wysokim pressingu, potem dośrodkowanie Wszołka do Guala zostało przecięte
  • 29'
    Kapuadi niedokładnie dośrodkował z lewej flanki w pole karne
  • 28'
    Majchrzak wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z rożnego na bliższy słupek
  • 27'
    Ndoye oddał mocny strzał z 20. metra, był rykoszet, będzie korner dla klubu z Krajowej
  • 26'
    Badelj ucierpiał po kontakcie z Elitimem, był opatrywany, ale może grać dalej
  • 25'
    Legia wyszła z szybkim atakiem, ale Elitim niecelnie podawał prostopadle do Majchrzaka, w dodatku później faulował na połowie Rumunów
  • 24'
    Ivan niecelnie uderzył z 20. metra
  • 23'
    Luquinhas podprowadził piłkę i prostopadle zagrał do Baku, który znalazł się na lewej stronie pola karnego i oddał trochę niecelny strzał na dalszy słupek
  • 22'
    Elitim zagrywał do Majchrzaka, który wychodził sam na sam, ale był na spalonym
  • 21'
    Ziółkowski zastawiał się na własnej połowie i został sfaulowany przy linii bocznej
  • 21'
    Gual sfaulowany w środku pola
  • 20'
    Elitim dośrodkował z rożnego na bliższy słupek, piłka wybita
  • 20'
    Kontra Legii, Elitim zagrał do Luquinhasa, ten podawał w polu karnym do Guala, ale jego zagranie zostało przecięte
  • 19'
    Gual przejął piłkę, ale został zatrzymany w momencie wbiegania w pole karne
  • 18'
    Rumuni w ataku pozycyjnym, Tobiasz piąstkował po centrze, potem Elitim był faulowany blisko własnej "szesnastki"
  • 17'
    Baku prostopadle do Luquinhasa, ten zagrał w taki sposób do Guala, którego uprzedził bramkarz
  • 17'
    Legia wysoko pressuje, gdy Rumuni są na własnej połowie, Pankov zdołał odebrać piłkę w taki sposób
  • 16'
    Luquinhas założył siatkę Capatinie, zagrał do Guala, otrzymał od niego piłkę, ale niecelnie strzelił z 17. metra
  • 15'
    Goncalves trochę za mocno zagrał miękko do Majchrzaka
  • 15'
    Houri miękko zagrał za linię obrony, ale Tobiasz uprzedził przeciwnika na 16. metrze, łapiąc piłkę
  • 14'
    Faul Ziółkowskiego w środku pola
  • 13'
    Luquinhas kapitalnie przełożył dwóch zawodników, podprowadził piłkę i zagrał do Guala, którego strzał z 17. metra został zablokowany. Po chwili Elitim prostopadle podał do Wszołka, ten dograł na środek "szesnastki" do Luquinhasa, który nie zdołał oddać strzału
  • 12'
    Luquinhas sfaulowany po lewej stronie boiska
  • 11'
    Kapuadi wygrał pojedynek główkowy na własnej połowie, Legia w posiadaniu
  • 9'
    Za mocny przerzut Kapuadiego do Majchrzaka, który nie zdołał dopaść do piłki po prawej stronie pola karnego
  • 9'
    Pankov zdołał utrzymać się pod presją i miękko zagrał do Majchrzaka, który był faulowany
  • 8'
    Luquinhas zrobił kółeczko i został sfaulowany w środku pola
  • 8'
    Legia pracuje w pressingu, potem Goncalves przewinił na wysokości koła środkowego
  • 6'
    Przecięty przerzut Pankova, po chwili Augustyniak przeciął górne podanie. Legia wyszła z kontrą, Gual wycofał do Luquinhasa, ten upadł na środku boiska po kontakcie z Cretu, ale sędzia nie dopatrzył się faulu
  • 4'
    Baku przegrał pojedynek 1 na 1 w ofensywie, przeciwnicy wyszli z kontrą, która przełożyła się na atak pozycyjny
  • 4'
    Gual niedokładnie wycofał, ale Legia szybko odzyskała piłkę w środku
  • 3'
    Legia zakłada wysoki pressing, agresywnie doskakuje, w taki sposób odzyskała piłkę na połowie rywali
  • 1'
    Rumuni przeprowadzili akcję prawą stroną i wywalczyli rzut rożny, który rozegrali na krótko. Ostatecznie Wszołek wybił piłkę z własnego pola karnego
  • 1'
    Gramy!
  • ŁAWKA: Hładun, Jędrzejczyk, Augustyniak, Leszczyński, Chodyna, Urbański, Strzałek, Kapustka, Morishita, Karolak, Nsame, Pekhart, Kramer
  • Skład Legii na mecz z Universitateą: Tobiasz – Pankov, Ziółkowski, Kapuadi – Wszołek, Goncalves, Elitim, Luquinhas, Baku – Majchrzak, Gual
  • Witamy! Legia Warszawa zmierzy się z rumuńską Universitateą Craiova w drugim sparingu przed startem sezonu 2024/2025 i zarazem pierwszym na obozie w Austrii. Spotkanie towarzyskie rozpocznie się w poniedziałek, 24 czerwca, o godz. 18:00
Legia WarszawaUniversitatea Craiova
46'

46' Carlos Mora za Marian Danciu

46' Stefan Bana za Florin Gaspar

46' Elvir Koljić za David Barbu

56'

56' Gjoko Zajkov za Denil Maldonado

56' Robert Petculescu za Lyes Houri

62'

62' Matei Goga za Laurentiu Popescu

63'

63' Mihai Capatina

66'

66' Denis Benga za Basilio Ndong

76' Viktor Karolak za Ryoya Morishita