Dwie bramki Włodarczyka, występ Fabiańskiego

Marcin Szymczyk

04.01.2010 10:33

(akt. 16.12.2018 17:00)

Piotr Włodarczyk strzelił swojego czwartego i piątego ligowego gola dla OFI w tym sezonie. Były napastnik Legii zdobył dwie bramki w meczu 15. kolejki greckiej B' Ethnikí (II poziom), w którym jego zespół pokonał 2:0 AO Egaleo.

Arsenal z Łukaszem Fabiańskim w składzie do 78. minut przegrywał z West Hamem w 3. rundzie Pucharu Anglii 0:1. Do siatki 'Młotów" trafili jednak Aaron Ramsey i Eduardo i to "Kanonierzy" ostatecznie cieszyli sie z wygranej. Tego zwycięstwa by jednak nie było, gdyby nie dwie świetne interwencje "Fabiana". Były golkiper Legii najpierw w wielkim stylu obronił strzał Juniora Stanslasa, a później Alessandro Diamantiego.

W meczu na szczycie w lidze szkockiej czyli w rywalizacji Celticu z Glasgow Rangers cały mecz bronił Artur Boruc. Jego drużyna tylko zremisował 1:1, choć od 79. minuty prowadziła 1:0. Jednak dwie minuty później strzałem z bliskiej odległości, po fatalnym zachowaniu defensywy,"Burubara" pokonał Lee McCulloch. Boruc przez cały mecz nie miał nic do roboty, a strzał po którym padła bramka był pierwszym groźnym uderzeniem. Cetlic traci obecnie w tabeli 7 punktów do Rangersów i zajmuje drugie miejsce.