Redakcja

Źródło:

12.05.2006 23:07

(akt. 25.12.2018 19:48)

Obie drużyny na początku wzajemnie badały swoje możliwości. Pierwszą groźną sytuację stworzyła Legia. <b>Sebastian Szałachowski</b> trafił jednak piłką w słupek. Chwilę później moment nieuwagi <b>Kuby Rzeźniczaka</b> i <b>Dicksona Choto</b> wykorzystał <b>Paweł Brożek</b>. Do przerwy goście prowadzili 1:0. Po zmianie stron wyrównał <b>Aco Vukovic</b>. Niestety kolejny błąd "Kuby" w obronie kosztowal Legie gola w 83. minucie meczu i napastnik krakowskiego klubu, <b>Marek Penksa</b> ustalił wynik spotkania. Legia - Wisła 1:2.<br><br><b>Zapraszamy na:</b><br>- <a href=mecz.php?id=259 class=link>Pełną relację</a><br>- <a href=http://relacja.legia.net class=link>Relację "na żywo"</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=380 class=link target=_blank>Fotoreportaż z meczu i wręczenia medali</a><br>- <a href=fotoreportaz.php?id=379 class=link target=_blank>Fotoreportaż z oprawy</a><br>- <a href=http://www.legia.net/trybuny.php?id=259 class=link>Relację z trybun i fety na Starym Mieście</a>