MESA: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2:1 (0:0)

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

04.08.2009 00:45

(akt. 17.12.2018 09:48)

Młoda drużyna Zagłębia Lubin pomściła starszych kolegów i wygrała z Legią 2:1. Prowadzenie objęła nasza drużyna w 47. minucie po uderzeniu <b>Wojciecha Trochima</b>. Wyrównał sześć minut później <b>Kamil Jackiewicz</b>. Gola na wagę trzech punktów zdobył dla lubinian w 62. minucie <b>Artur Węska</b>. Poniżej wyniki pierwszej kolejki Młodej Ekstraklasy.
GKS Bełchatów 1-3 Polonia Bytom Arka Gdynia 2-2 Lechia Gdańsk Odra Wodzisław 2-1 Jagiellonia Białystok Cracovia 3-1 Śląsk Wrocław Ruch Chorzów 0-0 Wisła Kraków Zagłębie Lubin 2-1 Legia Warszawa Lech Poznań 0-1 Piast Gliwice Polonia Warszawa 2-0 Korona Kielce